Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Konditerem mellé ki tud...

Konditerem mellé ki tud ajánlani olyan fogyókúrát, ami egyszerű és használ is?

Figyelt kérdés
172 cm magas 58 kg-os 26 éves lány vagyok,az elmúlt fél évben rámjött plusz 6 kg,tudom, hogy ez a súly ideálisnak számít,de az a baj,hogy csak a derekamra meg a combomra ment. A derekam oldalt narancsbörös lett:( (sajnos a sok nasitól meg az esti evéstől jöttek rám a plusz kilók)Másfél hete elhagytam a nasikat meg a cukros üdítőket és lement 1,5 kg,de nem megy lejjebb. Mától megint járni fogok heti háromszor konditerembe kardiózni,de szeretnék egy jó foyokúrát is csinálni. tudnátok segíteni?
2009. márc. 3. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Egyél napi 6-8x minőségi húst(csirke/pulyka/hal) mérsékelt szénhidrát bevitel mellett. Csak semmi cukor, és liszt!(fehérje: 3g/tskg, ch: 2g/tskg) A ch mennyiséget neked kell kitapasztalni. Ha nem fogysz lejjebb kell vinni, és emelni a fehérjén. 6kg nem sok, de esetedben, mivel nem vagy egyáltalán kövér nem lesz olyan könnyű leadni.
2009. márc. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy most butaságot kérdezek,de mi a ch?
2009. márc. 3. 13:18
 3/3 anonim ***** válasza:
szénhidrát
2009. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!