Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gabonapehely csoki helyett?

Gabonapehely csoki helyett?

Figyelt kérdés

SZiasztok. Sajnos karácsony ota felszedtem 5 kilót. Elég sok édességet, csokit ettem.

Igazábol főt ételt ugyan ugy eszem, de csokit és édességet már mellőzöm, viszont elég nehéz. Viszont most vettem csokis gabonapelyhet, valamint cini minist. tejet soha nem iszom, ugyhogy ezeket is magán eszem, esetleg joghurtal.


Tudom hogy ezek is hizlalók, de szerintem nem ugy mint a csoki. egyelőre teljesen nem tudom letenni az édességet. mit tanácsoltok???


22 éves lány, 78 kg


2011. máj. 8. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom, keress egy kalóriatáblázatot és az alapján állítsd össze az étrended.
2011. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ugyanúgy hízlal mint a csoki

natur müzli gyümölccsel

2011. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ugyanolyan. cukormentes müzli, vagy olyan, ami rizssziruppal van édesítve IISTENI!!!!
2011. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. ez ami van azt még elfogyasztom, utanna megprobalok minden ilyennel leálni.
2011. máj. 9. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!