Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Comb belső felét milyen...

Comb belső felét milyen edzéssel tüntethetem el?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 15:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Mert össze ér a combom és nyáron ha szoknyát és bikinit húzok akkor zavar :S
2011. ápr. 17. 15:25
 2/8 anonim válasza:
100%

ez engem is érdekel, mert velemis ez a helyzet..

a kérdezőtől pedig elnézést, hogy idepofátlankodtam

2011. ápr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nekem is ilyen problémám van, hát rubint réka alakreform dvd-jén pont ilyen gyakorlatok vannak. 9O perces. meg van ami csak combra. meg azt mondják, hogy csak egy területről nem lehet "fogyni". de szerintem ezt próbáljátok meg ti is. én még csak egyszer csináltam, elég nehezen tudom magam rászánni.
2011. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Futás, futás, futás! :) Ez a legesleghasznosabb mozgásforma, garantáltan fogyni fogtok onnan is. És még ingyen is van.
2011. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

összezár egy ellenálló kart - szétnyit. Edzőgépen. Vagy oldalt fekve könyökkel támaszt a fej, alsó láb felhúzva, felső emelget, kitart.

"Feküdj az oldaladra, támaszkodj a könyöködre, egyik kezedet tedd tarkóra, a másikat pedig a mellkas elé. A felül lévő lábat hajlított térddel húzd előre, a másik lábadat nyújtsd a törzzsel egy vonalba. Emeld meg a nyújtott lábat hátrafeszített lábfejjel, sarokkal nyújtózva. Próbáld magasra emelni a lábad úgy, hogy törzsed közben mozdulatlan maradjon. Húzd be a hasadat, és minden lábemelésnél feszítsd meg a hasizmokat. Üss lefelé a lábaddal - ismételd meg a gyakorlatot hússzor, majd cserélj lábat.

"

2011. ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a gondom:-S

Akik válaszoltak: Tárogatás az nem jó erre? (Pl ha megcsinálok minden nap 100-at, később növelem?)

2011. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bringázás és futás
2011. ápr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egy kissebb gumilabdát tegyél a térdeid közé.

ülj a kanapéra a tv elé a híradó vagy, amit nézni szoktál.

kezd el nyomogatni a térdeddel a labdát , nyom-tart-kienged újra-újra.... amíg nézed a tv-t lekötöd a figylemed

sztem hatásos

persze a futás a legjobb, mert az az egész testet megmozgatja.

2011. ápr. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!