Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hízni 12 évesen?

Hogyan tudnék hízni 12 évesen?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, 154 centi, 40 kg. Kicsik a melleim, sovány vagyok. Akárhogy is próbálkozom sehogy sem sikerül híznom.Pedig állati sokat eszek...szüleim is csodálkoznak, hogy hogy tudok én ennyit enni(többet mint ők )nah, és mégsem hízom?! Lécci segítsetek!! (legfőképp a mellemre szeretnék hízni...és lécci ne azt mondjátok, hogy még kicsi vagyok,és idővel kialakul a mellem meert az osztálytársaimnak nagyobbak meg még az 5. osztályosoknak is és én 6.os vagyok) THANX HOGY VÉGIGOLVASTAD, LÉCCI VÁLASZLoJ!!
2009. márc. 3. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

De jó neked, adnék én zsírt neked bőven!! :))

Szerintem egyél egészséges kajákat, az is fontos, mondjuk nem tudom hogy most hogyan táplálkozol.

Sok folyadékot igyál(ásványvíz, tea, gyümölcslé, kakaó, tej,)és kerüld az agyon cukrozott, szénsavas dolgokat.

Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, magvas dolgokat, sok húst, krumplit, csokit, tésztákat és sokszor keveset.

Ez a módszer nagyon jó mind hízáshoz, mint fogyáshoz.

A fejlődéshez szüksége van a szervezetnek sok-sok vitaminra, ásványi anyagra és ezekben a kajákban sok van.

Szerintem ez hosszú távon kifizetődő.

A nőiesedés pedig abszolút változó, van aki előbb ér, van aki később.

Sok sikert!! :D

2009. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mégcsak 12 vagy. Bocs, de tényleg ezt tudom mondani hogy idővel kialakul. A lányok általában 15-16 éves korban kezdenek el igazán nőisedni. 4 év alatt Te még nagyon sokat fogsz változni hidd el, és nőni fog a melled.

Fiatal vagy még, ne ilyenek aggódj :)

2009. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
ennél egyszerűbb dolog nincs is:P bárcsak nekem lenne ilyen bajom. hízlalós kajákat egyél sokszor sokat:P csoki, péksütik, mogyóróvajas kenyér lekvárral, hamburger, fánk, palacsinta, tejbegríz, lángos pizza..huha van sok.
2009. márc. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
EStére egyél sokat,mert akkor lassabb az anyagcsere,egyél minden étkezéshez kenyeret,és sok gyümölcsöt a vitaminok miatt.Amúgy ne aggódj,lehet hogy későn érő típus vagy.Ebben korban én is akármennyit ehettem nem híztam,én is elég vékony vagyok.Lehet hogy ilyen az alkatunk,de ne aggódj,előbb-utóbb biztos rakódik rád valami.
2009. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de én minden nap eszek sok csokit általában meg hizlalós kajákat, és mégsem hízom, pedig este is teletömöm magam :) De majd még jobban odafigyelek arra hogy sokat egyek:D
2009. márc. 4. 14:17
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért ne vidd túlzásba. Annyit egyél amennyi jól esik. Ne tömd túl magad, azzal csak rosszabb lesz.

csak egészségesen :)

2009. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oxigén : )
2009. márc. 4. 16:24
 8/11 A kérdező kommentje:
na most meg fogyni szeretnék:S XDXD
2010. febr. 20. 14:10
 9/11 anonim ***** válasza:

A kérdésed megírása óta durván 1 év telt el.

Most hány kg vagy?:D

2010. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rég nem mértem..nem merem:S
2010. febr. 21. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!