Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövérnek vagy...

Szerintetek kövérnek vagy húsosabbnak számítok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Én egy 11 éves lány vagyok , és kb 37-40 kg vagyok. (150cm) Nem tudom hogy ez kövérnek vagy "húsosabbnak" számít-e? Nem nagyon sportolok semmit bár kosarazom de úgy érzem az nem elég. Nagyon szeretnék 35 kg alá fogyni. Szívesen járnék konditerembe , de attól félek hogy kiröhögnek hogy ilyen helyekre járok 11 koromban.
2011. ápr. 19. 14:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodtan járhatsz kondiba, az egészséget miatt, amúgy semmi gond nincs veled!
2011. ápr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
11 évesen mivel még suliban jársz inkább ott kéne keresned valamilyen sport foglalkozást. Én egész általános iskola alatt végig tornáztam, ingyen is van :)
2011. ápr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
anorexia...errol kene olvasni egy kicsit.
2011. ápr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
De buta vagy, ne akarj 35 kiló alá fogyni, hiszen egyre csak nő és fejlődik a tested, nem maradhatsz mindig kicsi! A 40 kiló pont jó neked, a tested pedig még egy gyereké. Mire 14-15 éves leszel, addigra majd kialakulnak a nőies vonalaid. A sportolás viszont nagyon jó ötlet, de ne konditerembe járj, mert ahhoz még túl fiatal vagy. Inkább iratkozz be valahova sportolni, valami egyesületbe. Ha nem tudod, hogyan kell, mondd meg a szüleidnek, hogy segítsenek ebben, vagy a tesitanárt kérd meg.
2011. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát megitélni nem tudom hogy 11 éves lány 37kg-al kövérnek számít e, de egy biztos, még nyúlni fogsz nem is keveset. Igy lehet hogy épp az ellenkezőjét éred el ha fogyozól.

Sportolj, mozogj bármit, nem kell konditeremben látnod a megoldást.

2011. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Járj táncra, akár disco, balett, vagy hip-hopra! :) Én már 5 éve táncolok és tartom az alakom, meg hetente 2-3x van próba és így kondiban is vagyok, meg járunk fellépésekre is, úgyhogy biztosan megéri! Nekem legalábbis! :) 15 vagyok, 10 évesen kezdtem! :)
2011. ápr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Anorexia?! Ne beszéljetek már hülyeségeket, ez átlag súly, ennyi idős koromban én is ennyi voltam(és 150 cm).
2011. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Használd ki a szabadidődet és az ingyen sport foglalkozásokat az iskola területén és ahol csak tudod.Még alakul a tested és folyamatosan fejlődsz,ne lepődj meg ha hízol mert az a normális,mert közben nősz is.A sporttal sokat segíthetsz magadon és a fejlődésednek is.Szerintem jó a súlyod:)
2011. ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kb 45 kg-nak kéne lenned 150 cm-hez.

Ennyire vagy kövér...

2011. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A testsúly kalkulátor szerint NORMÁL TESTSÚLYÚ VAGY!!! :)
2011. ápr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!