Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkor most kövérnek számítok?

Akkor most kövérnek számítok?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,orvosi méreckedésnél egy hónappal ezelőtt 174 cm voltam(azóta lehet nőttem pár centit)és hatvan kg(a mérleg azóta kevesebbet mutat,de digitálisban nem bízom).A rokonaim azt mondják,hogy már túl sovány vagyok,és hagyjam abba a rinyálást(persze ők mindig azzal jönnek,hogy a kiló amúgy sem mérce,magas vagyok és örökletesen nehéz a csontozatom...),de én mindig kövérnek látom magam.Most akkor mi a helyzet?Hallgassak a rokonaimra vagy ha gebe akarok lenni még fogyózhatok?
2011. márc. 3. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
ne legyél már csöködt agyú -.- az összes fiatal lány ilyen h*lye elvárásokat támaszt magával szemben? hogy az életbe lennél kövér??? én 169/62-n se vagyok kövér! mindenki azt mondja hogy így pont jó, és ha tükörbe nézek én látok egy kis felesleget, de megvagyok vele. ügyelek rá hoyg több ne legyen, de nem kezdek eszetlen fogyókúrába csakmert a világszemlélet azt követeli. pff
2011. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen magas vagyok, de 65 kg, és 60 szeretnék lenni mindenképpen előbb-utóbb. Elvileg persze nem vagy kövér, lehet hogy te azért látod annak mert vagy tipikusan az örök elégedetlenkedők közé tartozol (megjegyzem sajnos én is meg még sokan) de az is lehet, hogy nem arányosan oszlik el a súlyod, sajnos nem lehet így megmondani.. de a számok alapján már így is kicsit kevés a súlyod.
2011. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem vagy egyáltalán kövér,sőt halgass a rokonaidra. De mi az hogy "méreckedés"?
2011. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*bocsi lemaradt egy l a hallgassból
2011. márc. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszolóknak!örülök,hogy ilyen válaszokat kaptak és amikor már úgy érzem,hogy jó ez nekem mindig arra gondolok hogy van olyan osztálytársam aki 36 kg...az nekem már nagyon durván hangzik:/
2011. márc. 3. 22:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Épp jó vagy így szerintem, ne aggódj. A te korodban divat aggódni a kinézet miatt, főleg mivel a média az arcodba tolja szinte, hogy csak magasan, nagyon soványan lehetsz jó nő, és szexi. De ez nem igaz.
2011. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36 kg??????? és hozzá méred magad?? az a lány hamarosan meg fog halni! hülyére koplaljátok magatokat, az összes izmotok elsorvad, és ott maradtok alig 40 kilóval, tök plöttyedt testtel, mert ilyen mértékű koplalásnál zsír már nem távozik. és 40%os testzsír%-al fog összeesni, jó esetben csak a sürgősségire majd onnan a pszichológiára kerül, rosszabb esetben meg..... NE AKARJ HOZZÁ HASONLÍTANI!!!!! a fiúk a formás, izmos, kerek fenekű lányokat szeretik ;)
2011. márc. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is van egy 39 kilós. Igaz hogy alacsony, de akkor is ez nem normális, ő anorexiás. Én nagyon aggódok érte, mert állítólag egy kilót hízott szóval a javulás útjára lépett mert már eszik de én rosszabbnak látom a helyzetet, vagy megérzés, nem tudom.. de ő nagyon durva, olyan mint egy élő pálcika.
2011. márc. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!