Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » ' modell 1 nap alatt hány...

' modell 1 nap alatt hány kcalt visz be a szervezetébe? és 166 cmhez mennyi a normál testsúly 15 évesen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
59.4 kg
2011. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. aug. 7. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:
hát... szerintem 1000 kcal-nál többet nem eszik egy modell. de ez egyénfüggő, valakin még ez is meglátszódna, valaki meg ehet összevissza és semmi nem jön rá. pont tegnap néztem a fashion tv-t, (sztem tökjó:D), és volt egy ilyen kulisszák mögött műsor, hogy miként sminkelik meg öltöztetik őket, erre az egyik nádszálvékony modellecske nagyban nyalókázott miközben a haját csinálták. ledöbbentem.:D
2011. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ehhez csak annyit hogy aki magas nyurga testalkatú az ehet normálisan mivel ilyen az alkata. nekem számos olyan magas vékony ismerősöm van akik rendesen esznek és így is vékonyak. sőőt csokit chipset muffint is nassolnak, tehát nem csak egészséges kajákat.
2011. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
uhh :D xd
2011. aug. 7. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:

59,4 kg kicsit sok volna ebben a korban. Azt mondanám, hogy olyan 55 kb. De az még messze van a modell alkattól!!! Bár most pár éven belül átalakul majd a modell szakma szerintem. Egyre kevsébé keresik az anorex lányokat.


Amúgy nagyon változó, hogy ki mennyi kcalt visz be, nagyon sok minden függ az egyéni adottságtól, súlytól, kíván alkattól, stbstb.


Sajnos a top modelleknél jellemző a pörgős élet, ami mellett nem mindig [ :) ] fér bele a kajálás, így van, hogy mondjuk nem eszik pár napig, de mellé meg felszív egy csomó mindent(kokain, speed, ex stb), amik nagyon felpörgetik-ezáltal pedig katabolikus állapotba helyezik a testet és az energiákat-izmot, zsírt- úgy égetik, mint egy üzemi kohó. Plusz néha még a hánytatás is bejön, mint módszer az anorexikus állapot megtartására. Azt kell mondjam ezek a szokások a magyar modellek körében is hódítanak-volt részem a dologban, meg is utáltam egy életre az egészet!


De én nem tanácsolom neked, hogy 15 évesen modellkedésben gondolkodj. Egyrészt valóban megfelelő testi adottsággal kell, hogy rendelkezz, másrészről pedig ha ennek birtokában vagy, akkor sem biztos, hogy valaha sikeres leszel. Nagyon-nagyon sok szép lány van, aki egyszerűen csak eltűnik, vagy azért mert nincs rá kereslet, vagy azért, mert megundorodik az egésztől. Szóval ha még nagyon szép is vagy, még az kell, hogy egy igazán befolyásos ügynökség valóban a pártfogásába vegyen és ne csak egy akta légy, akit ki lehet választani, és mindenki elsiklik felette.Viszont ez pénzbe és/vagy egyéb "ellenszolgáltatásba" kerül. Amúgy ezt az egészet valahogy ahhoz bírnám hasonlítani, amikor van egy átlagos fiú, aki valahogy összejön a gimiben egy nagyon-nagyon fullos csajjal, pedig előtte még barátnője sem volt, mert nem kellett senkinek. Aztán szakítottak és az összes csaj rá lett kattanva, csak azért, mert előtte az iskola szépével járt.

Így néz ki az egész a modellszakmában is. Csináltatsz egy portfóliót, elmész egy modellügynökséghez(vagy ott csináltatod a portfóliót, mindegy). Kb senki le sem fog szarni. Aztán kapsz egy kis "szerepet" egy termékbemutatón. Ott találkozol valakivel, mondjuk egy kisebb divattervezővel, akinek megtetszel és majd vele dolgozol valameddig. A bemutatóján díszvendég egy közepesen híres magyar divattervező, lát benned fantáziát aztán ezek után már a modellügynökségedet is jobban fogod érdekelni, vagy pedig kapsz máshonnan ajánlatot. És így tovább, persze MO-n egy szinten meg fogsz akadni törvényszerűen. De ekkor már olyan ismeretséged lesz, hogy válogathatsz a pénzes pasik között, majd 30-35 éves korodra feleségül mehetsz valami pénzes pacákhoz. Egy részük meg lecsúszik és pl prostituált lesz.

Persze ez a forgatókönyv nem hetek, hanem évek eseményeit mutatja be, LEEGYSZERŰSÍTVE. Sajnos kevés a hely, hogy érzékeltessem azt, amin egy modell keresztül megy. Cirka egy hús piac, ahol te vagy a hús.:)

2011. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszii :))
2011. aug. 8. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!