Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az elmúlt 3/4 évben 10 kilót...

Az elmúlt 3/4 évben 10 kilót fogytam (64-ről 54-re). Nagyjából meg vagyok magammal elégedve, de a bordáim látszanak már, meg sokkal kisebb lett a mellem. Mit tehetnék, hogy a hasam lapos maradjon, de felülre szedjek egy picit fel? 15/L

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 19:24
 1/6 A kérdező kommentje:
nem nagyon sportoltam/sportolok..csak a kajára figyeltem oda nagyon.
2011. ápr. 20. 19:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni, mert nem lehet csak egy adott testrészre hízni, de ez ugyanígy van a fogyásnál is, nem lehet egy adott testrészből fogyni.Hacsak nem olyan alkatú vagy, aki előbb mellre hízik, mert ha olyan, akkor először mellre fogsz hízni.Sajnos nem lehet szabályozni, hogy hova hízzon az ember.Amúgy ezzel én is így vagyok.Mellre szeretnék hízni, hasból meg fogyni, de sajnos ez lehetetlen.Ja és szerintem kezdj el sportolni, mert nem jó mozgás nélkül fogyni, meg mozogni kell, mert egészséges, feszesebb, formásabb leszel tőle, és jótékony hatással van a szervezetre.
2011. ápr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sportolj...az alakod is jobb lesz, ha meg a mellizmaidat erősíted, akkor nagyobb ugyan nem lesz a melled, de szebben fog állni, ezért nagyobbnak fog látszani
2011. ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm szépen :) és milyen sportot ajánlotok? sportnak számít az, ha itthon pl. felüléseket csinálok, vagy bent valami edzéseket?
2011. ápr. 20. 20:07
 5/6 anonim ***** válasza:
inkább valami intenzívebbet ;)
2011. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
végezz súlyzós gyakorlatokat a felsőtestedre. kar, mell, hát. ha növeled az izomtömeged a felsőtesteden, arányosabb leszel. viszont a kilógó bordákon és a kisebb mellen csak kajával tudsz segíteni :) több kaja + több sport = sokkal formásabb leszel és mégis vékony.
2011. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!