Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jóféle edzés terv? Mennyi...

Ez jóféle edzés terv? Mennyi idő amíg változás lesz, látható?

Figyelt kérdés

4 napja csinálom esténként:

50 hasizom, 50 hátizom, 50 guggolás, 10 fekvőtámasz, és úgy guggolok le mintha a széken ülnék és a lehető legtovább megtartani magam úgy.

Úgycsinálom hogy midnen nap emelem a mércét, tegnap már 75öt csináltam mindenből. Nemvagyok kövér, csak formátlan és edzetlen. A hasamon már látszik a változás, ha befeszítem jó kemény :D


Ha minden nap emelem kb. 10zel akkor hány hét múlva lesz változás? Szóval ltászik a lábamon hogy formásabb stb.


És meddig mehetek el? 15L vagyok, és nemtudom meddig menjek el hasizom téren is.. Ami még nem undorító, hanem szexi ;)


2011. ápr. 21. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Fekvőtámaszt minek nyomsz ha lány vagy és a hát edzést se értem. :O

Egyébként jó, bár ezt a kettőt én hanyagolnám ha lány lennék és egyébként pedig ha minden nap tízzel emelsz, az 10 nap alatt már nem kis mennyiség növekedés és elképzelhető, hogy nem fogod bírni. Én hetente emelném vagy kéthetente, de akkor sem a csillagos égig. :)

2011. ápr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nemtudom most hogy 75öt csináltam oké elvoltam fáradva de úgyéreztem még akarom csinálni.. amúgy fekvőtámasz marad 10, max hetente növelem 5tel.. Azért hogy a karom nemaradjon le. Annyira aránytalan vagyok, hogy az nemigaz. A karom egy hoszsú, formátlan bot, a felső testem: a hátam gebe, elöl a bordám kilátszik, a hasamon van bőrke. A lábam: az egész szinte egyforma vastag mert örökölten vastag a térdem, alábszáram meg a bokám is, ezek mellett hogy nemcsináltam semmit tisztára elpuhult, és lóg meg lötyög.. Baromi hülyén néz ki egy gebe felsőtesthez. Úgyhogy azért csinálom ezeket , hogy kicsit javítsak magamon. Szörnyű a testem.


Hátizmokat a hátam miatt, kilátszanak a lapockáim és alig bírom kihúzni magam. Hasizmot azért hogy lapos feszes hasam legyen. Fekvőt a karjaim miatt, hogy nemaradjanak le, gugolásokat meg zért hogy a lábam fesze slegyen. Ha elérem azt a szintet, ami tetszik, akkor lefogok állni és azt a mennyiséget csinálom tovább ahol tartottam. :)

2011. ápr. 21. 11:53
 3/7 anonim válasza:
0%
Fogyni szeretnél?Mert akkor ez egyáltalán nem jó terv.Először is fogynod kellene,utána izmosítani,mert ezek az edzések csak izmosítják a hájat,de a mérleg nem fog mást mutatni:/ Tapasztalat
2011. ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem szeretnék fogyni, csak formásodni! ígyis tiszta gebe vagyok néhol
2011. ápr. 21. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:
csináld amíg szép nem lesz, aztán ha már túl sok, akkorkevesebbszer csináld és kevesebbet
2011. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tyler913 ***** válasza:

Mindjart a falnak megyek..."Izmositjak a hájat"? Minek a lanyoknak hatedzes? Besz.ras,komolyan mondom...

Meg jo,hogy ideneztem,mielott megfogadsz ilyen elcseszett tanacsokat.

Szerintem nagyon jo,amit csinalsz,egyelore.Egy ido utan johetnek a sulyzok,esetleg szobabicikli,illetve hajlekonysagot novelo gyakorlatok.

Nagyon jo otlet,hogy erosited a hatad,a jo tartas is resze a jo megjelenesnek,es pl. nekem szemely szerint nagyon tetszenek a kivagott ruhakbol elobukkano eros,formas noi hatak.

Egy ido utan a tested hozzaszokik majd a gyakorlatokhoz,igy ha meg nem erted el a kivant format,erdemes valtoztatni,uj gyakorlatokat beiktatni.

Sok sikert kivanok!

2011. ápr. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! kedves utolsó: meg sem fogadtam volna, hülye azért nemvagyok :D de köszönöm hogy alátámasztottad sejtelmemet, ötletemet :)
2011. ápr. 27. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!