Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az Első 5 kilométerem nevű...

Az Első 5 kilométerem nevű edzéstervről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni és elsősorban formálódni.Szerintetek alkalmas ez a terv erre?Tapasztalatok esetleg?
2011. ápr. 22. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
ez milyen?
2011. ápr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En csinalom, de csak kocogassal. :D Aztan majd, ha az nagyon jol meg, akkor nem az idot, hanem az idot es a tavot is nezem. De meg az elejen vagyok
2011. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De viszont szerintem keves ez a heti 3x futas. inkabb 4-5. Mivel nem annyira megterhelo ez a terv.
2011. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
3* 30 perces futás, ez jó fogyokurának hogy egy kicsit sportosabb legyek és hogy kisebb legyen a hasam??
2011. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem biztos,hogy kevés.Vagyis nekem aki 1 percet se bírok futni.Szeretném fejleszteni és utána többet,de csak folyamatosan.Persze mellette Rékázni.
2011. ápr. 24. 20:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h csak nálam dől-e fejben el, h mennyit birok futni,v másnál is? régebben én is ez a terv szerint futottam és nehéz volt... most meg eldöntöttem, h naponta futok amennyi jól esik és simán lefutok 2o percet...
2011. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De, nálam az nehéz, h rávegyem magam a futásra...Ti hogyan veszitek rá magatokat???
2011. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azzal veszem rá magam,hogy nap mint nap belenézek a tükörbe és nem tetszik amit látok,és nem kapok magamra nadrágot.......
2011. ápr. 27. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!