Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire ajánljátok az, ,...

Mennyire ajánljátok az, , Első 5 kilométerem" edzéstervet 30kgos túlsúlyra?

Figyelt kérdés

Lány, 165 cm, 86kg.

[link]


2010. máj. 28. 23:37
 1/4 tetro ***** válasza:
0%
én 104kilóról kezdtem fogyózni, de nekem akkor az orvos azt mondta ne fussak. az kb ugyanaz lehet, mert én olyan 180centi vagyok. meg fiú, de ez nem számít. szóval elkezdtem edzőterembe járni, hogy ne csak összeessek. ezt a bőröm miatt. úszni és szaunázni, meg görkorizni. motor helyett bicikli. és napi 600-700 kalória elég szigorúan. aztán egy hét múlva úgy voltam vele, hogy az orvos menjen a francba, én futok is. hát inkább cammogás volt az első egy-két hétben. de én azt hiszem, hogy a futás fogyasztott rajtam a legtöbbet. szerintem vágj bele. és amikor nagyon fáj, akkor mondogasd magadban, hogy ezt csak a tested jelzi, és minden fejben dől el.
2010. máj. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az én heppem, ennek az edzéstervnek az ajánlgatása, tökéletes lesz neked is MAJD, amint elkezdesz fogyni és valami mást sportolni: javaslom az úszást, az kíméli az ízületeid, addig ne kezdj futni, míg nem vagy fittebb és 10-12 kg-mal könnyebb


de amit javasolnék, az, hogy menj el egy háziorvosi kivizsgálásra, mielőtt bármibe belekezdesz...az se baj, ha dietetikus és személyi edző segítségét kéred személyesen és nem online (ha nagyon fiatal vagy, akkor egyedül ne kezdj fogyózni, csak orvosi segítséggel)


sok sikert és kitartást :)

2010. máj. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
01:32 amit csináltál a koplalás :( másnak ne ajánlgasd...a futást se ekkora többlettel, más egy férfi és egy nő szervezete....
2010. máj. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

Elárulok egy nagy titkot... Lefutni 5km-t vagy lesétálni, ugyanannyi kalóriát éget, csak időben tovább tart... Futni teljesen felesleges annak akin 30 kiló túlsúly van.... Nem csak fájni fog, de jön a kudarc is elég gyorsan, és ha netán még ki is röhög valaki az utcán, akkor meg végképp elmegy a kedved mindentől! Sétálj egy viszonylag gyorsabb tempóban, és ugyanott vagy.

És hát persze a korrekt diétát se feledjük... a 6-700 kcal nem számít annak!!!


Edző

2010. máj. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!