Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Negatív kalóriás ételek?

Negatív kalóriás ételek?

Figyelt kérdés

Léteznek ilyennek?És ha igen mondanátok példát?Én azt hallottam a gyümölcsök közül sok az,de nekem pl apukám,aki testépítő volt azt mondta,hogy a gyümölcsök nem azok.Most mi az igazság?

14/L


2011. ápr. 22. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
répa, uborka
2011. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hehe, üdv a klubban, az én apukám is testépítő volt:) Még mindig edz, de már nem olyan szinteken. Igaza volt apudnak, a gyümölcsökben rengeteg a gyümölcscukor, narancsban, banánban, szőlőben főleg.

De az alma pl, abban minimális kalória van.


22L

2011. ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem léteznek negatív kalóriás ételek, ez egy diétás "legenda". Az emésztéshez felhasznált energia általában csak töredéke az élelmiszerből felvettnek.
2011. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Besz*rok, hogy a nők mennyi idiótaságot képesek kitalálni...

Negatív kalória, indigógyerek, tórárettetóró...

2011. ápr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Jeges víz, az negatív kalória. 1 kalória=1 liter víz 1 fokos felmelegítéséhez szükséges energia. Na tehát 2 liter 0 fokos víz 37 fokra való felmelegítéséhez 74 kalóriát éget el. A negatív kalóriás étel csak legenda.
2011. ápr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
VAN ILYEN AKIK ITT TROLLKODNAK HOGY NINCS MIND NYOMORÉK... CSAK ROSSZUL VAN MEGFOGALMAZVA NEM NEGATÍV KALÓRIA HANEM 0 KALÓRIA GYAKORLATILAG HA OLYAN DOLGOKAT FOGYASZTASZ NEM FOGSZ HÍZNI ,DE FOGYNI SE. ENNYI
2011. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

15:36 ne kiabálj.

És inkább nézz utána, mielőtt mást nyomoréknak meg trollnak hívsz, akkor legalább talán kiderül számodra, hogy nem 0kalóriásnak, hanem valóban negatív kalóriásnak tartanak bizonyos ételeket. És ez az elmélet téves.

2011. jún. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!