Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hiszel a negatív kalóriás...

Hiszel a negatív kalóriás ételek létezésében?

Figyelt kérdés
Én nem, de ha ez valakinek használt fogyásban, akkor meggyőzhető vagyok. :D
2010. aug. 19. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Az egy marhaság, már a magyarázata is elvi hibás. Ha ugyanis én megeszek egy ételt, ahhoz nem akkor kezdem el gyártani az enzimeket és miegymást. Hamár már előőte kész van. Magyarul én nem 0ról indulok, és majd negatívban megyek, hanem eleve negatív értékben vagyok, ahonnan minden étel csökkenti majd a veszteséget. Az majd más kérdés, hogy mennyire volt gazdaságos a felhasználás...

Egyébként gyakorlati úton bzinyítható a dolog, hiszen ha én nem nyerek energiát, akkor az éhezésre jellemző tünetek jelennek meg rövidúton.

2010. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, igaz...

Én azon gondolkodtam, hogy ha csak ilyen ételt eszik valaki, akkor lefogy, hiába eszi tele magát? Azért ez furcsa (bár nagyon jó lenne). Vagy megeszem vacsira egy jó nagy adag rántott húst, és leküldök utána 10 almát, ami negatív kalóriás, akkor is fogyok? :D Nem mondom, hogy nem lenne jó, csak hihetetlen.

2010. aug. 19. 21:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Fizikai képtelenség:).
2010. aug. 20. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!