Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem ma? és a zabpehely...

Sokat ettem ma? és a zabpehely negatív kalóriás?

Figyelt kérdés
ma ettem 1 pici zöldalmát,2 nagy őszibarackot 30g zabpehellyel, 3abonettet trappista sajttal. ez kb. hány kcal lehetett? segítsetek léciiiii >.< ma már nem fogok semmit enni^^
2009. aug. 27. 13:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bűntudatom vaaan >.< de nem akarom kihányni..>.<
2009. aug. 27. 13:03
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

A rákot negatív kalóriás. Istenem, úgy felbírom magam b*szni ezen az oldalon... Szánalmasak egyes emberek, elkezdi nem eszik ma... lol. Halj éhen. Figyelj.

: Alma: 50kcal,barack:80kcal,30g zabpehely:120kcal,3abonett:60kcal,trappista,kb:100kcal.

Na számold össze aranyom, mennyi kalória.

Ha ma nem eszel már, elájulsz, de tudod, nekem mindegy, bontsd csak az izmad.. Teljes nyugodtsággal. Bocs hogy bunkó vagyok, de annyira... áá


17/F

2009. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
hát ez tényleg gáz.
2009. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Jaajj annyira bűntudatom van nekem is, nyihihi.
2009. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
tudom hogy izomból fogyok ha nem eszek..de eszek. éppen ez az..>.< am köszi hogy leírtad mi mennyi kcal^^
2009. aug. 27. 14:09
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
ez nem evés. és tévedés, hogy a pasik a gebe csajokat szeretik. Ha így folytatod,lehet h nem lesz semmi zsírod, de melleid se, fakó és hulló hajad, töredezett körmeid. Minden leszel, csak szép nem.
2009. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
vááh,messze vagyok én a gebétől :D vagyis..jóó,nem mondom hogy annyira kövér lennék,de sovány se vagyok..>.< és mivel a csontozatom is nagyon nagyon erős/vastag/tömör, és abból még fogyni se lehet..és a tornától meg nem fogyok már,csak izmosodom..és nem akarok izmos lenniii >.<
2009. aug. 27. 14:37
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Jujj, ha leírnám, hogy én ma mit ettem:) Ehetsz még ma nyugodtan! Akár joghurtot, vagy még gyümit! Koplalással csak azt éred el, hogy egy adott pillanatban bezabálsz és a duplája rakódik Rád.

Ha pedig a sporttól izmosodsz, valamit tuti rosszul csinálsz!

2009. aug. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

A protein és zsírbeviteled nagyon nincs rendben.

Így nem lehet fogyni, legalábbis zsírból nem.

Az izmoknak meg kell adni az üzemanyagot, mert azok égetik a zsírt. Ha nincs izom, nincs hőtermelés, nincs zsírlebontás sem.

Ha túlságosan izmosodsz az edzéstől, az hormonális probléma lehet csak, mert nők normális esetben nagyon nehezen szednek föl izmot.

A tesztoszteron/ösztrogén arányod valószínűleg a tesztoszteron felé billent, ezt orvosi kivizsgálás után lehet korrigálni.

Extrém éhezés leállíthatja az ösztrogéntermelést, ezt is figyelembe kellene venni.

2009. aug. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
83%
Komolyan mondom sokan annyira fogalmatlanok h. az már fáj.Ha fogyni akarsz,először tájékozódj.Elhiszem, hogy hamar le akarsz fogyni, de így semmi értelme.Úgyis csak víz megy le és izom a zsíííír pedig rajtad marad. Elhiheted nekem, hogy egy rendes 1200 kalóriás étrenddel ahol sok fehérjét: sovány húst, túrót, sovány sajtot, tojást stb. viszel be és kevesebb szénhidrátot kb. 100 grammot, akkor fogyni fogsz.A sportot sem kell túlzásba vinni, mert túl edzed magad és ha abbahagyod hízni fogsz.Örökké nem fogyózhatsz.Hogy jajj most azért mert talizok egy sráccal, most azért hogy a nyaraláson jól mutassak a képeken stb. Próbálj meg egészségesen lefogyni és úgy sokáig vékony maradsz.Sportolj hogy ne legyél löttyedt.A nők nem tudnak tetemes izomtömeget felszedni,szóval ne félj nem lesz testépítő alakod.
2009. aug. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!