Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos a bébiétel...

Mennyire hatásos a bébiétel diéta?

Figyelt kérdés
Szeretnék leadni kb.8-10 kg-t május végéig,és hallottam erről a diétáról.Milyenek a tapasztalatok?És hogyha minden másnap tornázom 30 percet+futok 30 percet,akkor letudnák fogyni??
2009. márc. 5. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Leheteni lehet, de lényegében éhezésről van szó, egy felnőtt embernek nem elég napi 3 (vagy nemtom mennyit javasolnak) üveg bébiétel. Ráadásul drága.

Önamagában amúgy azzal is lefogyhatsz 8-10 kilót, ha minden másnap tornázol és futsz 30 percet (de akkor egymás után kell, vagyha külön időpontban csinálod a kettőt, akkor több mint 30 perc ajánlott), és melett egézségesen étkezel, alacsony szénhidrát bevitellel. Semmi drasztikus diétát nem kell csinálnod...

2009. márc. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
2009. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
a bébiétel az nem olyan mintha te csinálnád magadtol ezeket a főzelékszerűket. Sok tápláló meg hízlaló dolgot bele raknak már a picik kajájába. Már bocsi de nemtom kitalálta ki ezt a fajta diétát de nagy marhaság. De viszont finomnak finom az igaz:P
2009. márc. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
nem tudom mért pontoztátok le az utolsó válaszadót de igaza van...a bébiétel igenis tápláló dolog , gondolj bele a babáknak azért adják mert tele van minden jóval amitől nagyra nőnek..azért fogyaszt mert napi 3 olyan kis adag az semmi ha 2 dl fözeléket eszel napi 3szor ugyanott vagy...
2009. márc. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Valóban költséges diéta. (250 Ft-től számold bébiételnek darabját, én a Corában vásároltam ennyiért) És szükséged van rá, naponta minimum 3-szor. Innentől lehet kalkulálni.

Bevallom őszintén, én gondolkodtam rajta, hogy elkezdtem, de erősen visszatart itt egy-két hozzászóló reális megjegyzése. Bár valóban, a kisbabák számára hizlaló az étel, de ha belegondolunk nagyon jó minőségű táplálékból készül, tele van értékes tápanyagokkal, ez egy fogyókúránál lényeges szempont. Ennek ellenére elgondolkodtat, hogy belevágjak-e vagy sem.

2009. márc. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én nem tudnám megenni az üvegest, viszont a porból készült gyümölcsös bébiétel egy tálkányi adagjában csak 168 kalória van és laktat is. Én most éppen azzal fogyok, csak eszek mellé friss gyümölcsöt meg tejterméket,néha egy-egy teljes kiőrlésű péksüteményt is.Igy valóban fogyaszt. Volt egy időszakom, amikor streszből kifolyólag egy falatot sem tudtam enni,akkor meg szinte az életemet mentette meg. De hosszabb távon kizárólag ezt enni valóban hülyeség, nem felnőtteknek készült.
2010. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Hú, hát én 11 évvel később írok ide. Olvasgattam a kommenteket és írták, hogy drága a bébiétel. Az a legdurvább hogy most eléri az 560ft-ot! Gondolkodtam hogy belevágok ebbe a diétába mert mai napig is mondják hogy milyen szupi blabla… Rohadt drága, baromság :D
2021. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!