Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan mondjak le a kávéról?

Hogyan mondjak le a kávéról?

Figyelt kérdés

Gyereket szeretnék, a kávéfogyasztás nehezíti a fogamzást, ezért le akarok mondani róla. De annyira szeretem, a koffeinlökést, a kiskanalat, a csészét, az illatát - még a kávés sütit is. A kávézás a nap kis nyugodt pillanata. Sajnos, a tea nem hoz lázba. Mivel pótolhatnám?

Vajon a pótkávé milyen hatású?


2009. márc. 6. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, a koffeinmentes kávé az nem jöhet szóba?

Vagy a 3 az 1-ben, azt, ha egy bögrényi tejjel, vagy vízzel iszod, az nem olyan erős.

Esetleg kakaó.

Más nem jut eszembe.

2009. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Probald meg teakkal helyettesiteni,es ne egybol hanem fokozatosan.Nekem sikerult 2 het alatt.
2009. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Miért kéne lemondanod róla? Ha teherbe esel, kávé mellett is ugyanúgy teherbe tudsz esni, hidd el! Én is rendszeresen kávéztam régen is, meg most is, napi 1-2 bögre, jó sok tejjel, mézzel, az illat, a kevergetés, leülök a meleg kávémmal.. Hmmmmm... Ezért!

Most 6 hónapos a fiam, úgyhogy biztosan kijelenthetem, hogy nem gátolja! Persze nem napi 6-7 csésze kávéról van szó, de ha a szertartás miatt iszod, mint én, akkor nyugodtan!

2009. márc. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Én "maci" (vagy inka)kávét iszom hasonló okokból. (cikóriából, árpából van. Állítólag még jótékony hatású is)A koffeinmentesről azt olvastam, hogy egészségtelen (csak máshogy mint a koffeines kávé), emeli a koleszterin szintet. Hatása nincs a "maci" kávénak, de ha az íze miatt iszod, akkor nincs gond ezzel.
2009. márc. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Próbáld a koffeinmenteset, vagy a maci kávét. De amúgy neked orvos mondta, hogy a koffein nehezíti a teherbeesést? Mert akkor ennyi erővel a teát sem szabad inni, az is koffeines.
2009. márc. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem tudom,hogy a koffein vagy más összetevője nehezíti, de 3x hamarabb esnek teherbe a nem kávézó nők, és én elég öreg vagyok, de szeretnénk még egy kis kései Napsugárkát, nem akarom még ezzel is csökkenteni a lehetőséget. Több helyen hallottam tegnap itt a neten megkeresem, s belinkelem mindjárt.

De előbb főzök egy Macit:) és design csészében ideteszem gőzölögni a klaviatúra mellé.csokival. Vízzel.

2009. márc. 6. 12:21
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

most a hosszabb cikket nem találom, de ezekben is ezt írják.

2009. márc. 6. 12:31
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
köszi a lepontozást, nagyon nagyot vétettem, hogy segíteni próbáltam??
2009. márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

Capuccino? Azert az nem eros szerintem. Egy gyengebb minosegu capuccino jo lenne.

Bar probald meg kb. 2 honapig, hogy minimalis gyenge kavet iszol, vagy capuccinot. Ha nem esel teherbe igy, szokjal vissza a kavera. En nem hiszem, hogy a kave miatt nem lehet teherbe esni.

2009. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Gyakoribb Maci kávé heti egy-két kapucinóval, ez jó lesz. Kedvesek vagytok.

Persze, nem ezen múlik főleg, de a mágiához ezt is hozzávesszük :)

2009. márc. 7. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!