Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni tartósan?...

Hogy tudnék lefogyni tartósan? 170 cm vagyok és 61 kg.15/L

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi! Már teljesen kétségbe vagyok esve h én már soha nem leszek vékony. 53-55 kg lenne nekem az álomsúly. Minden nap futok 20percet, és estefele már nem szoktam semmit enni max egy almát. Nagyon nem érzem magam így jól...:( Már a koplalásra is gondolok, h hátha...
2011. ápr. 26. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Meg kell tanulni táplálkozni. Az este egy alma butaság, ahogy a koplalás is. Meg kell tanulni, hogy mire valók a fehérjék, szénhidrátok, zsírok. Miből, mennyit, mikor. Mi a lényege az anyagcsere sebességnek, mi az aerob és anaerob mozgás között a különbség. MI a zsírégető tartomány. Mik az öszetett, és egyszerű szénhidrátok. Miért fontos az inzulinszint. stb.sbt.stb.

Meg kell ezt is tanulni, mint minden mást. Aki nem teszi, az egy életen át csak baromságokat csinál... ahogy az itteni kérdések 99%-ból is látszik.

2011. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

kép?


este is kell enni és legyél türelmes, a sportot meg lassan emeld

2011. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia én 175 / 63 kg vagyok, én is fogyózom, én is olyan 53 szeretnék lenni..

reggelire eszem barnakenyérből egy szendvicset, zöldséggel, 40%-os sajttal.

tízóraira általában gyümölcsöt, vagy natúr joghurtot, puffasztott rizst, vagy abonettet. ( van, hogy a reggeli és a tízórai fel van cserélve, vagy kihagyom az egyik étkezést, ha pl 11-kor kelek, vagy 10-kor)

ebédre rendes főtt ételt eszem, de normális fajtát, pl. hal rizzsel, főzelékek (lencse, sárgaborsó, zöldborsó...), levesek (zöldségleves.), vagy sima főtt krumpli, vagy tojás

uzsonnára olyasmiket eszem, mint tízóraira/reggelire

és vacsorára már csak valami lightosat, pl főtt tojást egy szeelt barnakenyérrel, paradicsommal, vagy olyat mint tízóraira, vagy egy naagy tál görög salátát, (salátából annyit ehetsz, amennyit akarsz)


naponta mozgok valamit (séta, futás, bicikli, rubint réka torna), van hogy többfélét is.


a fogyáshoz nem nehéz diéták, és 1000 féle sport kell hanem végtelen akaraterő, mert ha ez már megvan, a nassolást is 100% el tudod hagyni.

én már február óta le akarom adni a felesleget, valamennyi ment is, de május végére ténylegesen le akarom adni. eddig mindennap becsúszott valami nasi hogy " néha úgyis lehet", szóval nem fogytam valami nagyon sokat, de akaraterővel mindent meg lehet csinálni, ma 5 ember előtte zabálta előttem a csokit-én nem, 5 ember előttem nyalta a fagyiját-én nem!! és büszke vagyok magamra, mert ha megettem volna úgyis csak bűntudatom lenne.

2011. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A koplalást meg ne próbáld, egyrészt mert nagyon nem egészséges, másrészt meg utána úgyis visszahízod a többszörösét.

Egyébként meg nem egészséges ilyen idősen fogyókúrázni, de miért is akarsz lefogyni? 61 kg ideálisnak hangzik, azonban amit kitűztél, az már túl vékony. Van olyan ismerősöm, aki ennyi kg, ő genetikailag ilyen és hát szebb lenne hízna, de nem tud. Kiállnak a csontjai és semmi melle sincs. Persze biztos van aki ilyen súllyal is jól néz ki, nem akarok senkit se megbántani, csak nagyon nem biztos, hogy te is azok közt lennél.

Szóval fogyás helyett formásodnod kéne. A sport az nagyon jó, de elmehetsz esetleg hosszabb időre, mondjuk kétnaponta 1 óra futás jobb, ha így belefér az idődbe. Vagy eljárhatsz valami aerobicra, tornázhatsz otthon, lehet úszni, biciklizni.

Mellé pedig ajánlom az egészséges táplálkozást, egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, napi 5-6 étkezés, teljes kiőrlésű gabonát fogyassz.

Az előzőnek meg üzenem, hogy 53 még a 170 cm-hez is kevés, 175-höz meg már erősen csonti kategória.

2011. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

19:56nak meg én üzenem, hogy igaza lenne, ha nem gyerekekről lenne szó...;)


de amúgy meg testzsírszázalék a lényeg nem a kg...

2011. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyerekeknek meg nem kell fogyókúrázni, különösen nem 10 kilókat. Egyébként a testzsírszázalék tényleg jó ötlet, sokkal reálisabb képet mutat, mint a súly.
2011. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Össze tudod fogni a hasadon 2 ujjal a bőrt, ezért nem érzed jól magad, és akarsz lefogyni, eltaláltam?...
2011. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

166-167 cm magassággal vagyok 53 kg! Normál tartományban vagyok, bár az 50 jobb lenne!

170 cm-hez éppen elmegy az 53,

175 centihez nagyon kevés az 53kg

2011. ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!