Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 94 kg vagyok, hogy tudnék...

94 kg vagyok, hogy tudnék minél hamarabb tartósan lefogyni? 32/L

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 01:21
 1/7 anonim ***** válasza:
diéta+ sok-sok mozgás. Tartós és gyors nem összeegyeztethető!
2011. aug. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Menj el egy kondi terembe, és az edző személyre szabott tanácsot ad neked: kaja + edzés terv.

A 94 kg kicsit sok ahhoz, hogy egyedül leadj belőle. Nem, mint ha nem lehetne, de a kitartás könnyen elfogy. Szakembertől kérj segítséget, legalább az elején.

2011. aug. 23. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Csak mozgás és a felvett energia ledolgozása. Minden edzésed naponta legalább fél órás legyen, de inkább több.
2011. aug. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

" 94 kg vagyok, hogy tudnék minél hamarabb tartósan lefogyni? 32/L "


A lefogyáshoz,magához,az is elég ha csak pl fele annyit eszel mint eddig,igazából már ettől is lefogysz,még ha nem is sportolsz mellette.

A visszahízást meg úgy tudod könnyen elkerülni,ha fogyózás után nem kezdesz újra ,bocs a szóért,de zabálni.

2011. aug. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az jó, eddig sem zabáltam, hormonális bajom volt.


A tartós és gyors miért nem összeegyeztethető? Nem holnapra akarom leadni, bár örülnék neki;), de minél hamarabb.


Stupido_Girl, köszi.


Napi fél órás edzés, ezt is köszi!

2011. aug. 23. 09:05
 6/7 anonim ***** válasza:

azért nem összeegyeztethető(első vagyok) Mert köztudott, hogy ha gyorsan fogysz le, az még gyorsabban jön vissza.... végülis nem egy-két hónap alatt szedted össze azt a felesleget, ami most rajtad van, nem?

Egyébként meg annak, aki írta, hogy "nem kezdesz el újra zabálni" annak csak gratulálni tudok. Miért élnek rengetegen (olyanok, akiknek sosem volt gondjuk a súlyukkal) abban a tévképzetben, hogy akin felesleg van az mind chipset zabál tortával??? Főleg most, hogy bebizonyították, amit már eddig is tudtunk, hogy az elhízásra való HAJLAM genetikailag kódolt. Sajnálom, de utóbbi típusoknak csak egész életen át tartó fogyókúrázás jelenthet "tartós megoldást"... :S

2011. aug. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
(ja, én is az "utóbbi típus"-ba tartozom, és nem ZABÁLOK, tapasztalatból mondom. Viszont vannak ismerőseim akik meg tényleg zabálnak, minden nap csokit, chipset, zsíros kajákat, cukros üdítőket és mégis fogpiszkálók. Na ennyit a "zabálás"ról
2011. aug. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!