Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heló! Én egy 13 éves srác...

Heló! Én egy 13 éves srác vagyok.176 cm magas 75.5 kg. Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy, az utóbbi időkben, elég sok felesleget felszedtem, (combra, hasra, fenékre). Hogyan tudnám ezeket leadni, mi lenne rá a legalkalmasabb?

Figyelt kérdés
Úszógumim is van sajnos, és ez a legnagyobb bajom, hogy én nem vagyok olyan kövér, mert növök meg minden, , , De nagyon zavar hogy ott van. Hogyan tudnám ledolgozni? Még nyár előtt? Maximum 1 hónap alatt, mert elég sokat járok erre arra.
2011. ápr. 27. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
176cm? 13 évesen? égimeszelő lehetsz xD... bár mindig az o.társaimra mondom, hogy milyen minik a fiúk, holott a 70cmemmel szinte mindegyik magasabb nálam xD
2011. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
futás,úszás,felülés,kondi,diéta.EDZÉS!KONDI!
2011. ápr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Futás, és ha odafigyelsz arra, hogy mit eszel, no problem. :)
2011. ápr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aerob kardioedzés és paleolit táplálkozás.
2011. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a paleolitot felejtsd el, hülyeség!
2011. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

20.37 miért hülyeség? A paleolit tulajdonképpen annyit mond, hogy ne egyél semmi mű kaját, csak olyat ami a természetben előfordul. Tehát húsok, zöldségek, gyümölcsök. És nem támogatja a kenyérgabonákat sem. Ebben mi a hülyeség?

Csak kérdezem...

2011. ápr. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na rendben van! Köszönöm mindenkinek meg minden:) de az a baj hogy itt a falumban, nincs olyan sok futási lehetőség...És a kondi is NEKEM egy vagyonba kerülne... a Futás nem az erősségem én bírom 500-600m ig (kocogva) majd kidőlök! És tudom hogy égi meszelő vagyok, de hát emberek! :D 7.-es vagyok az oszt. társaim meg 150... meg ilyenek xD..Szóval valami, olyan kéne, amit itthon is el tudok végezni, és nem kerül pénzbe.(Azért a futás nem kizárt, mindenki ezt javasolja)...De az ledolgztatja az úszógumit is? mert nekem igazából

csak azt kéne..

2011. ápr. 28. 13:40
 8/8 anonim válasza:
kosarazz és egybk. a futás ledolgozza igen!
2011. ápr. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!