Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért akarnak azok a lányok...

Miért akarnak azok a lányok hizni akik 45-50 kg-osak? Szerintem tökjo vékonynak lenni! én 50 vagyok 160cm de én nem akarok hizni sőt.

Figyelt kérdés
én örülnék ha ennék bármit mégsem hiznék akár menyit is eszek
2009. márc. 6. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Sok lanynak nincs onbizalma, es csufoljak is oket. Nekem is van egy ilyen baratnom. 3 puloverbe jon discoba, mert vekony, es gorcsnek erzi magat. Mondjuk se melle, se feneke. Egyszeruen deszka.

En szoktam neki mondani, hogy vegyen fel dogos cuccokat, de o nem erzi jol magat ennyire sovanynak.

Mindenki mas, nyilvan sok vekony lany orul ugyanugy, mint te is. Amit itt olvasol az csupan par kerdes, hozzaszolas a millio vekony lany kozul, erre ne nagyon adjal!

Azert megiscsak tobben akarnak fogyni, mint hizni, ha ezt az oldalat figyeled csak akkor is lathatod.

2009. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó-jó, 160 centisen... de aki 170-180 centisen ennyi, azt igazán megértheted...

Plusz elég önbizalomromboló, hogy mondjuk mikor 10-14 évesen a lányok és a fiúk elkezdik nézegetni-kerülgetni egymást, te meg ott állsz egyedül és senkit sem érdekelsz, mert semmi sem gömbölyödik rajtad, cska azért, mert vékony alkat vagy... érteeeed? :)

2009. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

szia! en is vekony voltam, de most normal testalkatom van. Sokkal jobban erzem magam, sokkal noiesebb vagyok. Jo hatassal voltak ram a kilok, mindenki ezt mondja. Nagyobbak lettek a cicijeim is, nem tulzottan nagyok, de most pont jok. Eg es fold, ahogy a ruhak allnak rajtam. Sok top tetszett akkor is, de amikor felprobaltam, sajnos le kellett rola mondanom, mert nagyon deszkanak neztem ki benne. Egyebkent tobb ferfi is megnez az utcan. Nem szeretnek ujra vekony lenni, inkabb a mostani alakom megtartasara torekszem.

Szeretem az arany kozeputat, de mar lattam szep vekony es duci lanyokat is. Azt hiszem, ez inkabb attol fugg, ki hogy erzi magat a boreben.

2009. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

151 magas vagyok 42kg és 24 éves. Az már nem érdekel, ha hosszú egy nadrág, levágjuk, felaljazzuk, esetleg felhajtom, DE hogy comb-csípő-derék méretben 10-ből 1 az, ami jó és az is csak farmer, hát szóval ha már a ruhagyártók nem gondolkodnak ilyen méretben, én meg nem tudok varrni, legalább lennék kicsit több, hogy legyen ruhám, mert a régiek lassan tönkremennek (az utóbbi időben egymás után 2 nadrágom szakadt el, mert kinőttem vagy összement, évekig hordtam mindkettőt), és nem lesz mit fölvennem. Teljesen egyenes fazonok vannak, én meg nem vagyok egyenes alkat.


A gúnyolódás nem érdekel, és már az se, hogy a családom szívat, hogy hízzak, nem megy, hiába van kiváló étvágyam.

2009. márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

22:39-esnek:


Szerintem biztos kis aranyos lehetsz :))

Bár nyugodtan felszedhetnél pár kilót. Orvosnál nem voltál még? Meg ne sértődj! Csak biztos tudna segíteni neked és úgy könnyebb lenne.


Varrónőhöz is fordulhatsz, ők méretet vesznek és varrnak neked tökéletesen rád illő ruhákat.

Nem tudom hol laksz... nekem anyukám varrónő, és nem dolgozik drágán.


Én se kapok magamra ruhát, mert alacsony is vagyok és én meg ráadásul kövér is. Már nem is eszek, de mégis ez van :s

Teltebb nőkre se nagyon gondolnak, de most már tudom, hogy a vékonyabbakra sem... nem túl jó a helyzet.


Szerintem gyűjts össze képeket a netről vagy katalógusokból és vidd el varrónőhöz és majd megvarrja neked szépen. És akkor bármilyen ruhát felvehetsz :)

2009. márc. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

23:34

Voltam, nem tudott semmit se csinálni, amióta megálltam magasság növésben (nem mint ha sokat nőttem volna), azóta normalizálódott a súlyom is, és tartom a 42-t, de előtte volt 40 is tartósan, meg ha beteg voltam, még kevesebb. Most ezzel elvagyok, ha fel is jön valami, az combra jön, derékba valahogy nehezen megy, hiába, na, én nem vagyok tubusos fogkrém... :-D

Pesti vagyok, hát egy jó varrónő érdekelne, ha nem dolgozik drágábban, mint amilyen áron megvenném boltban. Meg én is szeretnék megtanulni varrni, pár dolog megy, de azért mindent én se tudok.

2009. márc. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Én 172 centi vagyok és 48 kiló!Nem voltam mindig ilyen,de sajnos egy hosszú betegség miatt diétára fogtak,és így lement egy 10-es!Én is hízni szeretnék,mert habár a csípő-derék arányom 90/60, a lábaim vékonyak is kicsik a melleim!Szóval nagyon hiányzik az a +10 kiló,mert úgy sokkal nőiesebbnek éreztem magam!Amúgy meg...A Címlaplányoknak is van seggük és mellük,mégha szilikon is,és manapság sok lánynak ők jelentik a "példaképet"!Akik meg húsosabbak,azért fogyóznak,mert azt hiszik,hogy ezeknek a csajoknak 90/60/90-es méreteik vannak,pedig nem!szóval hidd el,hogy nem jó,ha nehezen hízol...Lehet,hogy megehetek bármit, de nem segít a nőiességem elfogadásában,mert nem hízok tőle!
2009. márc. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

23:56


Ja értem. De úgysem a súlyon múlik az, hogy az ember boldog legyen ;)

Mi sajnos elég messze vagyunk Pesttől, pedig segítettünk volna :( de azért minden jót kívánok, szia.

2009. márc. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
22:16 os!!!!te hány kgvagy?és voltál akkor mikor vékony voltál?és háhy cm?
2009. márc. 7. 16:33
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, mi a fenének kell lepontozgatni, amikor valakinek ez tényleg komoly problémát okoz?
2009. márc. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!