Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért akarnak azok a lányok...

Miért akarnak azok a lányok fogyni, akik 50-60 kg csak? 165-175 cm hez?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert kovetni akarjak a sok anorexias modellt a kifutokon. De szornyu ahogy ok kineznek:)))
2009. márc. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

saja nincs normális önbecsülésük és mindenáron meg szeretnének felelni a környezet által támasztott irreális kritériumoknak - DE embere válogatja...

én 172 cm vagyok és 70-72 kg kamaszkorom óta. nem tartom magam kövérnek, és jól érzem magam a bőrömben :D

soha életemben nem fogyókúráztam, persze az én testem sem tökéletes, de megtanultam elfogadni magam ilyennek, és ezért a környezetem is így lát szépnek ahogy vagyok.


van egy 6 hós kislányom, és ha majd nagyobb lesz, gondom lesz rá, hogy ne tulajdonítson túl nagy szerepet a külsőségeknek, mert vannak annál sokkal fontosabb dolgok!!!!

2009. márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Talán azért mert attól hogy ennyi kilók, lehet hogy nem arányos a testük, stb.Hidd el én is ebben a cipőben járok.Nem vagyok kövér de aránytalan ezért fogynom kéne egy kicsit fenékről combról, hiába vagyok 54kg 163 centisen.
2009. márc. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Viszont!A végletekbe sem esem, hogy azonnal fogynom kell!Csak jobban odafigyelek.

(előző válaszoló)

2009. márc. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, engem eléggé idegesít, hogy állandóan sírnak, hogy kövérek... mikor kiáll belőlük a csont. (tisztelet a kivételeknek persze)


Nekem legalább 50 kg-t kellene fogynom, de jó esetben is 40et. És ezt teljesen komolyan mondom.

Tehát ők nem tudom mire fel siránkoznak annyit.


Különben a pasik is hibásak, mert sok ismerősöm ki van akadva, ha egy lány már 50 kg felett van. Basszus, az nem egészséges! Hol élnek ezek?


Na mindegy. Csak én sem értem ezt az egészet.

2009. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sokukkal az a baj hogy elég soványak de ha itt ott nem olyanok amit akarnak rögtön a fogyókúrára gondolnak mivel életükben soha sem csinálták és fogalmuk sincs arrol hogy ehelyett ha tornáznának egy héten 4-5szor pl Rékára vagy alexandrára..pont a kívánt helyröl karcsúsodnának. hiszen nem kövérek fogyókúra oda már nem kell. üzenném nekik ha mondjuk vastagabb a csípőjük a karuk vagy bármi..akkor arra tornázzanak és meglessz az eredmény!
2009. márc. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!