Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalória egy db tenyérnyi...

Hány kalória egy db tenyérnyi méretű sajtos csiga?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
már megint egy ilye kérdés!!!!!
2011. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
honnan tudjuk h miből készül? millióféle recept van rá. szóval ez elég random. beszívtad :)
2011. ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De bunkó tapló állat itt mindenki... Ha nem tetszik a kérdés és legfőképp ha nem tudjátok rá a választ nem kell írni... Majomparádé banda...
2011. ápr. 30. 10:51
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
kb 250-300 ksal
2011. ápr. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
kcal akart lenni, bocsi
2011. ápr. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező vegyél egy konyhai mérleget 2000 Ft-ért, azon szépen le tudsz mérni mindent, és ki tudod számolni a kalóriákat is!!!

Ilyen sz@rokat meg ne egyél, mert mindegy hány kalória, csupa értéktelen dologból van, amik a zsírcsökkentést csak hátráltatják.

2011. ápr. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Itt a bizonyíték, hogy nem hátráltatja a zsírégetést: [link]


Akárki akármit mond ezek után nincs igaza, ez a csaj evett mindent egész 42 kiló fogyása alatt, de legfőképp tésztákat és édességeket mégis sikerült neki... Hogy mi a titka? Nem eszik semmi délután 4 után már. Ennyi. Én is délelőtt ettem meg azt a pici csigát és januárban kezdtem a fogyit, eddig -8 kilónál tartok, szóval nem tudsz meggyőzni hogy nem jó amit csinálok. Bye bye

2011. ápr. 30. 15:51
 8/9 anonim ***** válasza:
lenyűgöz a hiszékenységed és a tudatlanságod. mellé ez a hiszti.. hmm. fantasztikus :)
2011. ápr. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Jaj én úgy tudom sajnálni az ilyen ostoba embereket, mint a kérdező! :D :D: D
2011. ápr. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!