Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért várják el a férjek hogy...

Miért várják el a férjek hogy a feleség gyerek után is vékony maradjon? Hogy lehetne lefogyni? Keveset eszek csak reggeli és ebéd és tornázom de mégse vagyok vékony

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 09:49
1 2 3 4 5
 21/47 anonim válasza:
91%

Szerintem egy pasi sem várja el, hogy ugyanolyan vékony legyél. Itt inkább arra gondolnak szerintem akik 30 kilót felszedtek, és csak párat adnak le.

És az már a pasinak is jó jel, ha teszel valamit a fölös kilók ellen.

Én a gyógyszer abbahagyása után híztam 20 kilót. Azóta lejött majdnem a fele, de nagyon nehezen. Mindennap reggelizem, tízóraizom, ebédelek, uzsonnázom. Este csak alma, vagy kakaó. Egy kis torna mindennap. Nem sok, van amikor csak 50 felülésre telik az erőmből.

Ami viszont meglepő volt számomra, ahogy elkezdtem fogyni, a párom is csatlakozott, és ugyanazt eszi, amit én :D

Szóval csak hajrá, menni fog, de ne akard, hogy egyik napra a másikra mindent leadj!

2011. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%

A csípő az csont, tehát azzal nem tudsz mit csinálni. Azért tényleg pofátlanság szólni. A csontváz genetikai kérdés, egyedül a szüléssel változhat - a csípő.

Egyébként csak a csont lett szélesebb vagy a mérleg is jelentősen többet mutat?

2011. máj. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
84%
Bocsi az OFFért, de egy- vagy hárompetéjűek?
2011. máj. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:

3petéjüek miért kérdezed?

szülés elött 56-58kg voltam. szüléskor 74, most 62-64.

a csipőcsont miért szélesedhet ki? mert másnál nem látok ilyet. van popsim meg combom de a csonton nem sok hus van ezért nehéz hogy azzal mit csináljak mert erősiti az alakom nagyon a csipőcsont

2011. máj. 3. 10:12
 25/47 anonim ***** válasza:
91%

Nem azt várják el, hogy vékony legyél, hanem azt, hogy csinos és nőies.

Az, hogy anyuka valaki, még nem jelenti azt, hogy teljesen meg kell változnia, és már nem nő, és nem csábító.

2011. máj. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim válasza:
100%
Most 62-64 vagy. Ez nem számít ducinak. Na attól függ, hogy milyen magas. Mert ha 150 cm akkor meglátszik.
2011. máj. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim válasza:
100%
Hat harom kicsi baba mellett eleg nehez lehet idot szanni a sportolasra es a megfelelo etkezesre. Ha a pasidat ennyire zavarja a sulyod, akkor vegyen ki tobb reszt a gyereknevelesben hogy ezaltal biztositani tudja neked a hetente legalabb 4x edzesi lehetoseget.
2011. máj. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
a csípőcsont azért szélesedhet ki, mert a pocakodban levé jelen esetben három babának ad teret azáltal, hogy tágul egy kicsit. ez már nem is fog újra összeszűkülni. teljesen természetes folyamat, ha ez zavarja a férjedet, akkor tényleg nincs igaza, senki se lesz élete végéig olyan, mint 18 évesen. vészesen sok felesleg nincs rajtad, kis kitartással ledolgozható. a helyedben mindenképp lefogynék, de magamért tenném. mindig is adtam magamra, rosszul esne, ha a férjem megjegyzéseket tenne az alakomra és ezt meg is mondanám neki.
2011. máj. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
165cm. lelkibeteg vagyok hogy nem tetszem neki
2011. máj. 3. 10:20
 30/47 anonim ***** válasza:
63%
a férjed gyakorlatilag egy paraszt. 58kg-ról 64-re váltás az semmiség főleg 3masikrek után! aki ilyen "biztos" alapokra építi fel az életét az meg is érdemli hogy így járt.
2011. máj. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!