Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért várják el a férjek hogy...

Miért várják el a férjek hogy a feleség gyerek után is vékony maradjon? Hogy lehetne lefogyni? Keveset eszek csak reggeli és ebéd és tornázom de mégse vagyok vékony

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 09:49
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
80%
nem tudom, mennyi idősek a gyerekeid, de szerintem fogyj nyugodtan, kényelmes tempóban, az se baj, ha fél évig-egy évig is eltart, de az tartós fogyás, nem jojó diéta. Egyébként én is azt hittem, h min 15-20 kg-val vagy nehezebb a terhesség előtti súlyodnál. Szerintem itt inkább a férjed a probléma: tedd egyértelművé, hogy neked rosszul esik, ha a súlyoddal zrikál. mondd meg, h le fogsz fogyni de ne terrorizáljon miatta (mármint lelkileg). Egy házasságban a felek erős érzelmi kötelékben élnek elvileg, ebbe nem fér bele, hogy az egyik folyamatosan bántsa a másikat olyasvalamivel, ami az nagyon is érzékenyen érinti. Szóval állítsd le a férjed, DE fogyj is le. Ne csak érte, magadért.
2011. máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
44%

Igen is le lehet fogyni terhesség után, lehet vékonynak is lenni és elárulom, hogy a terhesség alatt is lehet "csak" 12 kilót felszedni a 20-30 helyett.

Nem kell mindent a terhességre fogni. Itt vagyok 2 gyerek után ugyanúgy 53 kiló, mint előtte.És soha nem koplaltam csak megválogattam mit eszek, ha meg van időm tornázom ennyi a dolog nyitja.

2011. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó vagyok. Most olvastam végig a hozzászólásokat, azt hittem nem ilyeneken problémázol. Azt könnyen le lehet adni, én hízásra hajlamos vagyok és még is sikerült magam végig formában tartani, az a hozzászólásom inkább azoknak szólt, akik csak zabálnak és a terhességgel takaróznak.

A férjed egy gyökér már bocsi, alig van rajtad plusz.

2011. máj. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim válasza:
Szerintem a csípőcsontja a legtöbb nőnek szélesedik szülés után. Én 8 kg-t híztam a terhesség alatt, és szülés után 2 héttel már a régi nadrágjaimat hordtam. Semmi plusz nem maradt rajtam, de ez csak a szerencsés alkatomnak köszönhetem. Viszont azok a nadrágok, amik passzentosak voltak terhesség előtt, na azok nem jöttek rám többet. És egy gramm nem maradt a csípőmön, ugyanúgy kiáll a csontom mint korábban. (teszem hozzá, ez nem is szép, örültem volna, ha marad egy kis plusz) Tehát egyértelmű, hogy azon nem tudsz változtatni, de ez nem is lehet olyan hú, de látványos! Ezt egy pasinak el kell fogadnia. Ami máshol maradt plusz, azt szépen le lehet dolgozni.
2011. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Elég bunkó a férjed, ha igaz amit leírtál.


Minden nőnek változik valamennyit a csontozata szülést követően!!! Mit gondol, egy szült nő is majd ugyanolyan lányos alkatú marad, mint a tizenhat éves kis tinik? Súlyban egyáltalán nem nagy a különbség, és az lassan le is mehet. De ha az én férjem kifogásolná a csontjaim elrendezkedését, hát kidobnám.

2011. máj. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
60%

Sok válaszolóra azért reagálnék:

Nem arról van szó, hogy a terhesség mentség a túlsúlyra, és ki mit vár el a másiktól, meg milyen jogon, de akkor a saját példámat hozom fel: 74 kg voltam, mikor összejöttem a párommal (165 cm magasságomhoz), szóval nem mondhatnám, hogy vékonyan ismert meg. Az évek alatt voltam 67 kg és 80 is, szóval az átlag durván ez a 74 volt, ehhez a méreteim: 106-75-104, homokóra alkat.

Sokan azon sírnak, hogy kiszélesedett a csípőjük (ami egyébként szép, és nőies, és összetenném a 2 kezem), itt vagyok kerek 70 kilósan, másfél évvel szülés után, 102-78-101, el lehet képzelni... Én megszívtam, mert nekem a derekam szélesedett ki, és nem kimondottan attól, hogy odagyülemlett a háj (van, ez tény, de azelőtt is volt...), a baba végig fent helyezkedett el, a bordáim "kitolódtak", felemelem a karomat, akkor még látszik is, a 70 kg ellenére.

Ha beledöglök, se lesz olyan derekam, mint előtte volt, hiába vagyok az eredeti súlyom alatt.

Akkor most kitől, mit lehet elvárni?

2011. máj. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Szerintem ne a férjed miatt akarj le fogyni, mert ez a túlsúly tényleg nem vészes egyáltalán.

Mellesleg a férjed milyen alkatú? Mint Barbie férje, Ken?

Persze én is azt mondom, hogy vonzónak kell maradni a gyerekek születése után, mindent megtenni, amit csak lehet, mert nem csak anyák vagyunk, hanem feleségek és jó esetben "szeretők" is kéne, hogy legyünk :)

De te mindent megtettél, gyönyörűen visszafogytál a szülésed után. Amennyiben TÉGED zavar és nem a férjed lovagol plusz 4 kilón (ami kicsit nevetséges), akkor járj el tornázni, mozogni, nem kell napi 40 perc kardio, én kétnaponta jártam futni fél órára, próbálkoztam otthoni tornázással is, de sajnos nekem ez nem nagyon jött be, de mondjuk azért egy próbát megér, mondhatnád a férjednek, hogy tessék vigyázz a gyerekekre, legalább látja, hogy teszel az alakodért... Vannak egész jó dvdk. Mondjuk nem tudom mekkorák a gyerkőceid, mert nem olvastam végéig minden választ, de ha már picit nagyobbacskák, vagy nagyobbak lesznek, akkor elmehetnétek közösen nagy sétákra (nekem a négy gyerekem-2x ikrek... emelgetése is jó torna...) Ezen kívül mióta már nagyobbak eljárok heti 2-3x pilatesre, az edzőteremben van gyermekmegőrző, jól érzik magukat. Ennyi jutott eszembe... kitartást Neked és ne légy emiatt lelkibeteg.

2012. ápr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!