Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kövér embereknek 99%-ban...

A kövér embereknek 99%-ban csak kövér pár jut. Miért ilyen megalkuvók?

Figyelt kérdés

Nem lenne egyszerűbb lefogyni?

Gyerekként kövér voltam, és mégis az 50 kilós csajok tetszettek, a kövér nőktől felfordult a gyomrom. Nem értettem, hogy hogy lehet az, hogy a 120 kilós férfiaknak a 120 kilós nők "tetszenek". Persze rájöttem, hogy ez nincs így, csak ez JUT nekik.


Gondolom most majd jönnek a hozzászólások, hogy "a belső értékek" meg mit tudom én. De szerintem ez hazugság.

Érdekes, hogy rengetegszer ha egy kövér párból az egyik lefogy, akkor rövid időn belül szakítanak.


2011. máj. 4. 13:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
42%

1. az esetek kb. 0,05%-ban tényleg szerepet játszhatnak a belső értékek.

2. az is lehet, hogy mikor összejöttek, még az egyikük/mindkettő vékony volt, de elkényelmesedtek egymás mellett és együtt híztak el, és a megszokás miatt együtt maradnak. vagy észre sem veszik a változást, hisz minden nap egymás mellett vannak.

3. valóban jó magyarázat ez: ilyen jut nekik, plusz egymás mellett a zabálásokkor nem éreznek bűntudatot, mondván, "dehát ő is ennyit eszik, ő is ilyen kövér, akkor nyugodtan csinálhatom tovább, úgyse hagy el, mert nem kellene senkinek".

4. én azért láttam rengeteg olyan párt is, ahol csak az egyikük volt elhízva nagyon. ha nem számítjuk bele azokat, akik betegség miatt, rohamosan elhíztak, akkor valahol mégis csak igaz ez a süketelés a belső értékekről :D

2011. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Választhattak:

Vagy magasan tartják a mércét, és soha nem lesz párjuk, vagy leadják az igényeket és lesz. Még mindig jobb egy kövér nővel, mint egyedül, legalább főz valaki.

2011. máj. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

13.19 Igen én is látok olyat ahol csak az egyik nagyon kövér.

Itt több lehetőség van:

1: Kövér gazdag férfi

2: Szülés után elhízott kövér nő (10-ből 9 arról panaszkodik, hogy nincs szex évek óta... talán le kéne fogyni)

3: Perverz 50 kilós férfiak, akik a 120 kilós nőkre gerjednek. Ilyet már láttam :)


Ha ezeket levonjuk nem is tudom mi marad...


13.25 LOL :)

2011. máj. 4. 13:28
 4/32 anonim ***** válasza:
66%

te egy akkor paraszt bunkó ember vagy, hogy én szégyellem magamat a helyedben!

Mi az hogy "ez jut" nekik????? Ezek szerint lefordítva a nézőpontodat, a legfelsőbb szint az a vékony nő. Az persze hogy a vékony nő alatt mit értesz szubjektív, de a kérdésedből ítélve az 50 kiló alatti hölgyeményeket.

Aki 50 kilót tehát egy grammal is túllépő az már csak egy másodkategóriás és mondjuk 10 kilónként számolva úgy veszít az értékéből az adott személy. Aki netalántán bármely indokból kifolyólag túllépi a 100 kilót az egy selejt, a legalacsonyabb kategória, akit egyszerűen nem lehet szeretni mert minden tekintetben undorító. Bármit tett le az asztalra, bármely szempontból lehet tehetséges és elismert, az akkor is egy alacsony kategória mert 100 kg felett van???

pontosan ugyanolyan vagy mint Hitler. Ugyanígy besorolod az embereket csak éppen nem a származásuk szerint, hanem a kinézetük alapján. Gratulálok neked, büszke lehetsz magadra.


És ne fáradj, tudom mi következik. Én is biztosan egy 150 kilós couch potetoe vagyok most is egyik kezemben chips a másikban milka óriástábla.

2011. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Igazából meg is válaszoltad. De ez az élet minden területén igaz rengeteg emberre. Beérik a rosszabbal, kevesebbel, mint hogy eröfeszítéseket tegyenek egy szebb, jobb dologért. Én nem azt mondom, hogy a kovér emberek nem szerethetöek, vagy hogy ne legyen párjuk, csak mikor valaki direktbe azért keres kovér embert,mert hogy az majd hüséges lesz,meg ö orul hogy van valakije,meg öt legalább megkaphatja, na az szánalom.
2011. máj. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
0%

ja és mielőtt elkezdenél veszekedni had idézzek tőled:


"Gondolom most majd jönnek a hozzászólások, hogy "a belső értékek" meg mit tudom én. De szerintem ez hazugság. "


Ezzel pedig mindent elmondtál te kis féregnyúlvány.

2011. máj. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Azért van igazság abban, amit a kérdező mond.

Nyilván nem arról van szó, hogy meghúzunk egy határt, de igenis van egészségtelen kövérség. Ráadásul egy csomó mindenből kizárja magát az ember.

Például egy dagadt embert nem tudsz elvinni magaddal mondjuk falat mászni, mert nem bírja el a saját súlyát. Egy biciklitúrán 10-20 km után kifullad.

Arról nem is beszélve, hogy a szexben vannak fizikailag megerőltető pózok. Egy dagadt nő nem bír mondjuk lovagolni, mert egy perc után kifullad. Ahogy más pózban egy dagadt pasi nem képes csinálni.


Tudom, miről beszélek, nemrég szedtem fel egy 20 kilót. Igaz, a párom is. Érezzük a dolog hátrányait. De mi legalább le akarjuk adni.

Ja és még egy: azért ne jussunk már el odáig, hogy minden normális testalkató ember piszkafa, üresfejű cicababa, és minden kövér értékes, sőt csak ők azok, akik nem tehetnek arról, hogy meghíztak.

2011. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
76%
Akkor tehát: 23 éves vagyok férfi 180cm magas 80 kiló sportos, szépen kidolgozott izomzattal. A barátnőm 19 éves és dundi de ő így szép sőt! Az utcán úgy bámulják a csávók hogy néha nekem rossz érzés xD. Mindenhol megvannak a formái nincsenek kint a bordái egyszerűen imádom. Előtte csak sovány "normál" testalkatú nőim voltak úgyhogy van mihez viszonyítanom. Szal ez a kinek mi jut ez baromság legalább is szerintem.
2011. máj. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Kedves válaszoló, igazad van, hogy belsö értékek blabla... De kovér és kovér kozt is van kulonbseg. Tudod nagyon sok párt láttam már, ahol azt kell mondjam nem voltak kulonosebb értékei az emberkének. káromkodott, bunkó volt a párjával mások elott és tobbnyire a munkához is lusta volt. Egyetlen "kulonlegessége" gyakorlatilag az volt, hogy elfogadta a párját kovérnek. Ráadásul valljuk be, a kövér-kövér párok ritkán alakulnak úgy,hogy a belso értékek miatt szeretnek egymásba. Általában már azért ismerkednek meg egymassal,mert min kovér ember,potenciális partnernek tekinti. aztán vagy értékes ember,vagy nem.
2011. máj. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
49%

52%-os felháborodott válaszolónak üzenem, hogy a kérdezőnek bizony igaza van, más kérdés, hogy ő elég őszinte ahhoz, hogy belássa, így működnek a dolgok. ez nem taplóság, ez nem egy vélemény, ez tény. nyilván más a helyzet, ha hormonproblémák miatt hízik valaki hirtelen, és megint más, ha az évek alatt annyira lusta lett, hogy a sarki boltba is kocsival jár. az utóbbiakon pedig nem 10 kg felesleg van (ami még mutathat jól nőkön, ha arányosan oszlik el), ők már bővel 130, 150 kiló felett járnak. és ez már nem esztétika kérdése.

vagy te nem tartod felelőtlenségnek, hogy egy 3 gyerekes családanya 150 kilóra hízlalja magát? márpedig ő tehet arról, hogy oda jutott, ahova, hisz kifogást mindig lehet találni, hogy miért kell most beburkolni ezt a fél lábas pörköltet. annak a nőnek hamarosan olyan egészségügyi problémái lesznek, hogy nem fogja tudni ellátni a gyerekeit, később pedig saját magát sem! nem lehet vele kimenni a szabadba, hegyet mászni, elmenni a strandra, egész nap ül a tévé előtt és eszik (mert ugye 150 kiló szintentartásához nem kis mennyiséget kell elpusztítani).

számomra természetes, hogy ha férfi lennék (nem vagyok az), nem kötném össze az életem egy ilyen nővel. ha mellettem hízna ekkorára, azon lennék, hogy segítsek neki lefogyni, az Ő érdekében. ha viszont én is 150-es hájpacni lennék, el kellene fogadnom, hogy a nők is hasonló érvekkel támasztják alá, miért nem akarnak velem lenni. így marad az, aki egyébként másnak nem kell. szomorú, de ez van. ha pedig együtt vagyunk, akkor eldönthetjük, hogy közös erővel lefogyunk, vagy tovább hízlaljuk magunkat és a gyerekeinket is...

2011. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!