Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 50 nap alatt 15 kg. Nem...

50 nap alatt 15 kg. Nem lehetetlen, nekem senki ne mondja. Csak segítséget szeretnék, mégis hogy, mennyi tornával, napi hány kalóriával?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked senki se mondja, hogy ez lehetséges vagy lehetetlen, mert te úgyis jobban tudod, akkor gondolom azt is tudod, hogy kell ennyit fogyni ilyen rövid idő alatt.
2011. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha nem lehetetlen, akkor miért tolünk kérdezed a részleteket. hülye kérdés.
2011. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
mert ami nem lehetetlen, azt nekem rögtön tudnom kell, hogyan?
2011. máj. 4. 19:27
 4/13 anonim ***** válasza:
Mekkora a súly, amiből le kéne adnod?
2011. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

de lehetetlen. Hány kiló vagy?

Ez csak akkor lehetséges hA 130KG FÖLÖTT vagy.

2011. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ez a teljes tulsúly.
2011. máj. 4. 19:32
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, kevesebb túlsúlyból is lehet annyi fogyni, csak kitartás kell hozzá, meg persze meg kell tudni tartani. Jellem kérdése az egész.

És igen, akár rövid idő alatt is, ha van után B terv és meg tudod tartani a fogyást. Én fehérjediétával fogytam 2 hét alatt 6 kilót, utána testkontrollal még tovább 4-et, azt már lassabban. Sajnos a tél rámrakott pár kilót, még azt nem sikerült letornáznom.

2011. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Most vagyok 61 kiló, és az 58 kilómat, amit 73-ról fogytam le, tartottam egészen sokáig.
2011. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
előző válaszoló előttitől kérdezném,hogy mit jelent a fehérje diéta? hogy csináltad?
2011. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ugyanaz a válaszoló vagyok:D nem véletlenül van kiírva a nickem


A fehérjediéta nagyjából az, amit takar. Szinte kizárólag zsírszegény fehérjét kell enni, pl. tojást főve, sütőzacskóban sült halat vagy épp egy szelet nem szíros marhasültet.

Amit én csináltam, az eléggé gyilkos volt, gyorsan fogytam, viszont nem tudom hogy tudtam végigcsinálni, ráadásul lett egy enyhébb székrekedésem is tőle, mert semmi rostosat nem kaptam 2 hét alatt.

Nekem megérte, utána ott volt a normális étkezés, és végülis ezzel fogytam le.

Mostmár nem csinálnám.

2011. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!