Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Soha nem fog sikerulni?

Soha nem fog sikerulni?

Figyelt kérdés

Szeretnek fogyni 10 kg-t (75/175, kb 3 eve ez a sulyom), de nem megy, mar 1 eve probalkozok az eletmodvaltassal, de mindig visszaesek, mert azt nem engedjuk meg magunknak, hogy en kulon vasaroljak, es a csalad tobbi resze kulon, a zsebpenzem meg ugye nem fedezi. Meg en a tesommal lakok, o meg mikor salatat eszek, kikacag, vagy ha otthon azt mondom, kerek egy doboz turora penzt, akkor azt mondjak, hat van porkolt a hutobe lanyom, szoval a csaladomtol 0 tamogatas).

Jarok stepaerobikra/konditerembe, 4-5x egy heten, valtva. (mar lassan egy eve mozgok hetente 2-3x, ezt noveltem). Eddig megettem 3-4 szelet kenyeret naponta, ezt felvaltottam pufi rizzsel, valamint probalok minel tobb zoldseget enni(mostmar ugye van salata a kertben). ami nem megy, az az esti feherjeeves, max 2x ha osszejon hetente.

Ugy erzem, hogy van nap amikor tul sokat eszek, es van amikor tul keveset, hetente 3-4x eszek Snickerset, azonkivul a cukrot mellozom.

A legnagyobb baj meg az, hogy egesz nap elvagyok, reggeli, tizorai, ebed, es akkor jon a vacsora, na itt teletomom magam, pl megeszek egy nagy salatat, utana meg 2 db pufirizs, alma, parizsi, azert mert nagyon kivanom, nem azert mert ehes vagyok.

Sajnos nem vagyok kitarto, mert ha nem latok hamar egy kicsi valtozast( nem 20 kg-rol beszelek naponta) , akkor mar elkeseredek.

Sokan azt irjatok, hogy egyszer csak ugy jon a gondolat, hogy igenis lefogyok, es sikerul is, megis nalam nem fog ez soha eljonni ?


2011. máj. 6. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Érdekes. Mármint hogy elmész egy héten 4-5-ször edzeni, mégsem fogysz. Azt megértem hogy nem jut külön étrendre. Esetleg próbálj ugyanabból amit a család eszik, csak fele annyit mint amúgy megennél. Sok vizet inni.

Amúgy én 80 kg voltam, a 90 napossal lefogytam 10 kilót, mert 2 hónap után feladtam, rohadt unalmas volt mindig ugyanazt enni, mert már ötletem se volt, bármi jutott eszembe volt az összetevőkben vmi ami nem arra a napra megengedett. Feladtam. Vissza is szedtem 3-4 kg-ot. :(

170 cm vagyok és 73-74 kg. Pedig jó lenne 65-nek lenni, de úgy érzem nekem meg az nem fog összejönni a büdös életbe sem! :s

2011. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Te vagy az egyetlen, aki útjában áll a fogyásodnak. Bárki másra áthárítani ezt nem jogos.


Pl. írod, hogy heti 4-5x konditerembe jársz, gondolom ezért fizetsz. Na, ha már erre a hónapra befizettél, azt csináld végig, de a következő hónapban ne költsd erre a pénzed, menj helyette futni, az ingyen van, hatásosabb, és amit megspóroltál azon vehetsz kaját.

2011. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én sem értem hogy ennyi sporttal hogyhogy nem fogysz. ha egy éve rendszeresen mozogsz és most már heti 4-5x mész aerobikozni akkor mindent ehetsz akkor sem hízol.(persze mértékkel)mondjuk a heti 4 db snickers csokit mellőzni kéne.

írd le egy két napi étkezésed, hátha abból kiderül mi a agond.

2011. máj. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

igen, nem hizok de nem is fogyok ..

reggel : szedvics(2 szelet feher/rozskenyer, kicsi margarin, sonka v parizsi, zoldseg) vagy zappehely/zabkasa fahejjal , kave

tizorai: alma, vagy itt jon a csoki ..

ebed : ami van itthon, leves, fozelek, ha sultkrumpli akkor kihagyom, de pl a rantott hust megeszem, ujabban salata is

vacsi : joghurt, pufi rizs lekvarral, salata, parizsi

2011. máj. 6. 12:44
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
ha a snikerset kiiktatnád, fogynál, ha este 6 után nem ennél, fogynál, ha lesz@rnád, hogy a tesód kiröhög, és ennéd a salátát, fogynál, és ha elég kitartó lennél, fogynál..csak akaraterő kérdése, mert minden körülményt ki lehet bírni.
2011. máj. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

salatat megeszem, csak rossz nezni, hogy a sajat tesom ilyen. a csokit is mgprobalom elhagyni. este 6 utan nem enni ? itt sokszor azt olvasom, hogy igenis kell enni, max 2-3 oraval lefekves elott ne.


Koszonom a valaszaitokat !

2011. máj. 6. 16:59
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is hallottam erről a 6 óra után nem evés dologról. Csak ott a gubanc, hogy 3 műszakban össze-vissza van az ember biológiai órája vagy hogy mondjam, főleg éjjeles héten!

Na ahhoz nem tudok tartani, vagy egész nap 1-szer egyek?

Egész éjjel dolgozok és ne egyek semmit? Durva nem?

2011. máj. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Csak ismételni tudom az egyik előttem szólót.

Hagyd a termet,ha nincs lóvé,kocogj,ugrálókötelezz az edzés árából meg vegyél húst,tojást,túrót.

A puffasztott rizst is felejtsd el.Főzz igazi rizst köretnek,de csak mértékkel a kalóriadeficithez igazítva fogyaszd.

A kocogás még talán valamicske kitartást is adna.

2011. máj. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz külön vásárolni, akkor főzz külön, elkérsz a pörkölthöz valóból 10 dekát, megpárolod, és máris tettél valami az ügy érdekében.

A konditeremre valót is költheted egészséges kajára, bár tudom, sokat dob az aerobicon a közösség...


Amiket írtál, azok - ne haragudj meg, de - kifogásoknak tűnnek.

A nagy bekattanásra szerintem ne várj, tapasztalatom szerint az első három nap csak a nehéz, szervezz magadnak három nagyon jövős menős napot amikor kevés idő marad kajálásra, és ha ezt átvészelted, utána már könnyebb lesz váltani.

2011. máj. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
En ajanlom a futast.Fuss amig birsz. En igaz 2 heten belul megcsinaltam 170 km-t ...ami nem konnyu,de idovel mindenki kepes sokat futni. Le is fogytam 4 kilot.De ugy hogy kozbe anyit ettem mint egy diszno. 175 cm vagyok,es most 59 kilo 2 hettel ezelott 63 voltam. Azt szerettem volna mondani hogy egyel barmit a lenyeg hogy fuss nagyon sokat. Nyilvan ha most kezdesz el futni lehet hogy eleg 10 perc is.De meglatod holnap 12-t futsz.Es holnaputan 14 percet.Es igy tovabb.Biztos a fogyas!!!
2011. máj. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!