Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítene összeállítani...

Valaki segítene összeállítani egy fogyókúrás étrendet?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan hogy mikor és mit és mennyit kéne ennem ahhoz hogy hetente kb 1-2 kilót fogyjak? a nyáriszünet kezdetekor szeretném elkezdeni, heti 3-4 1-1,5 órás testépítéssel és időnként görkorcsolyázással, röplabdázással. Szeretem a halat, a húsokat, a nyers zöldségeket, és már egy ideje simán kerülöm az édességeket, nasikat szóval ez sem lesz akadály.

egyébként 168 cm vagyok 86 kg, annyira nem látszik hogy ennyire súlyos vagyok, mert széles vagyok és kicsit izmos, és a legtöbben 75 kg-nak gondolnak, de engem zavar, a felesleg. ja és nem muszáj midennapra más étrend, sőt jobban szeretném ha monoton lenne, és csak a megszokottól eltérően hetente 1x 2x kéne mondjuk mogyorót vagy valami ilyesmit ennem ahhoz hogy pótoljam a zsírokat szénhidrátokat. előre is köszönöm mindenkinek :D


2011. máj. 22. 20:17
 1/4 anonim válasza:
étrendet nemtudok.De ha legjobb ha egy nap többször eszer keveset,és olyat amibe kevés a szénhidrát.De a legofntosabb a sport! Anélkül nehéz.
2011. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor az úgy szerinted/tek jó, ha mondjuk napi fél kiló halat/csirkemellet megeszek meg mellé sok répák /káposztát/savanyúságot + gyümölcsöket, persze mértékkel és reggelin kívül hanyagolom a kenyérféléket? meg néha virslit eszek a hal és a csirke helyett, mert szerintem ezt tudnám tartani, és akkor heti olyan 4-5 óra mozgás, edzés, foci, röpi.
2011. máj. 22. 20:55
 3/4 A kérdező kommentje:
ja és ezeket váltogatva, hogy ne unjam meg
2011. máj. 22. 20:56
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a program pont holnap indul, és 5 hétig tart. Én tuti megcsinálom, mert komoly szakemberek állították össze.

2011. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!