Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék 3 hónap alatt 5-6...

Szeretnék 3 hónap alatt 5-6 kilót hízni, lehetséges?

Figyelt kérdés

Most 182 cm - 52 kg vagyok.Az a baj,hogy ha túl sokat eszek akkor estére hányingerem lesz,tippek mit/mennyit egyek/csináljak,hogy elérjem a célom?

15/f


2011. nov. 9. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Elmész egy testépítő boltba, és veszel egy zacskó tömegnövelőt.Koncentrált kaja, semmi több.Ráadásul olyan ízben amiben szeretnéd.
2011. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Vadmeggy ***** válasza:
Esetleg valami sport? Megjön az étvágyad és zsír helyett izmot szedsz fel.
2011. nov. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

m86


takarodjál a sport mozgás rovatba,mit keresel itt b~zi vagy? :)

fél kiló hús,rizzsel,zöldségekkel napi 6 kajára elosztva,súlyzós edzés+ a pörgős dolgok kerülése. (pl futás.)

2011. nov. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még fejlődésben vagy, ne akarj mindenáron hízni. Idővel jönnek föl a kilók, bár az az 52 kg vészesen kevés. Egyszerre ne egyél túl sokat, inkább sokszor keveset, úgy 5-6 szor naponta.
2011. nov. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 norby9201 válasza:
Vagy kockulj ezerrel igyál sok cukros üdítőt és egyél későn...talán méghamarabb összejön a célod xD
2011. nov. 10. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5 hét alatt szedtem fel 8 kilót fiatal koromban a következő módszerrel:


Reggeli 5 tojásból rántotta vagy tükörtojás. Ebéd normál felnőtt adag válogatás nélkül. Vacsora normál ebéd adag. Uzsonnára, tízóraira szendvicset ettem mindig. Megittam naponta 2x3 dl löttyöt, amit egy fehérjeporból kevertem. Napi másfél órát erősítettem konditeremben. 5 hét alatt 8 kilót kaptam fel, amiből utána amikor visszavettem a zabálásból meg a kondizásból 1,5-2 kg lement.

2011. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hajjajj, én 2 hét alatt felhíznám :'D
2011. nov. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
34%

1. Nehogy elmenjél venni ilyen testépítő tápkieges szarokat, mert az egy sapka szart sem ér, nem részletezem miért.

2. Mozogjál többet (kocogás) és gyümölcs, zöldséget egyél, attól nem lesz hányingered, meg főtt tojást.

3. Nehogy vegyél ilyen gyúrós szarokat, pénzkidobás.

4. A legfontosabb, higgy benne, hogy izmosabb leszel.

2011. nov. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Alapvetően figyelmen kívül hagyom a fogalmatlan,hozzá nem értő bunkó tanácsokat amelyek semmit sem érnek (utolsó),kérdező neked is ezt javaslom!
2011. nov. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
fuhh örülnék ha nekem hízni kéne,amúgy télleg a legjobb megoldás az ha nem telizabálod magad állandóan,hanem sokszor eszel,és kb késő estére pakolod át az ebédet,nálam sajnos nagyonis működik ez a dolog,ha este eszek,hízok mint állat.Meg a lehető legcukrosabb üdítőket idd és járj el kondiba,kardio-t sztem hanyagold,főleg ,,gyúrj"
2011. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!