Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbáltátok már a Dukan-diétát?

Csak1csajszi kérdése:

Próbáltátok már a Dukan-diétát?

Figyelt kérdés
Ha igen,mennyit fogytatok vele?:)
2011. máj. 7. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
A túlzott fehérjefogyasztás zsír és olaj nélkül nagyon súlyos következményekkel járhat, még akár halállal is.
2011. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még senki se halt bele.:)
2011. máj. 7. 17:44
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

jajj,kicsikém,ne hidj el mindent amit a magazinokban olvasol

a naív emberek az első áldozatai az ilyen csodadiétáknak és ha te közéjük akarsz tartozni akkor felőlem nyugodtan csinálhatod,gondolhatod, hogy amit írtam nem rosszból írtam


majd kifogod te is próbálni és megfogod látni,hogy valami nem lesz rendben veled mikor már a második napi csirkemelles vacsoránál leszel,de ahogy gondolod

mindenki úgy teszi magát tönkre, ahogyan akarja

2011. máj. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

valóban. nekem a szénhidrátcsökkentett, túlzott fehérjés, zsírt alig fogyasztó diétám eredménye:

minden fogam megmozgósodott (nem tudom szebben mondani, elhalt a gyökük, ha hozzáérek mozog.. ki fognak hullani korán) -- hozzáteszem előtte az iskolában nekem volt a legegészségesebb fogsorom

hajam hullik, menstruációm egy éve nincs, szédelegtem, rossz közérzet, gyengeség, fáradtság, tanulni se tudtam


de hajrá, valóban! az evolúció majd szelektálja a gyengéket (hülyéket..) én inkább nem folytatok ilyen hülyeséget. kár hogy késő :(

2011. máj. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vadmeggy ***** válasza:
100%

Ezek a csodadiéták a legnagyobb átverések közé tartozik. Szerinted, miért találnak ki mindig újabb és újabbakat?

Ez valakinek rengeteg pénzt hoz, hogy eladja a szarabbnál szarabb diétáit a magazinoknak, hogy minden héten megjelenhessen egy újabb és hatásosabb.


Ha lenne olyan diéta, ami bármiféle kellemetlenség és megvonás nélküli fogyást eredményezne, akkor mindenkinek jó alakja lenne.


Edzés nélkül semmilyen diétával nem fogsz rendes eredményeket felmutatni. Hiába koplalsz 2 hónapig, ha már azt várod, hogy utána megint megehessél napi 2 tábla csokit.

2011. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
én jókat olvastam róla, franciaországban ez a legsikeresebb diéta. Én is majdnem kipróbáltam, de végül csak simán kevesebbet ettem és mozogtam. De szerintem ez nem egy rossz diéta
2011. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én próbáltam! Elsőre könnyűnek tűnik, nekem nem volt az. Ráadásul nem is fogytam tőle csak néhány dkg-ot. Szerintem inkább életmódváltás kell...
2011. máj. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Szerintem én se próbálom ki,sose próbáltam ilyesmiket..Már elkezdtem diétázni,de nem ez alapján:) Remélem sikerülni fog!
2011. máj. 8. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!