Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 KG. OT kellene fogynom...

10 KG. OT kellene fogynom minimum!? Nem tudom, hogy kezdjek neki

Figyelt kérdés
ebben szeretnék hasznos tanácsokat kapni!26 éves nő vagyok 160 cm és 70kg
2011. máj. 8. 17:23
 1/6 anonim válasza:

Sok friss zöldség, gyümölcs, sok fehérje, kevés zsír és szénhidrát (cukor, liszt). Naponta többször keveset egyél.


Ez az alap, ha mozogsz is hozzá, az még jobb.

2011. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsősorban zárd ki a fehérkenyeret, fehérlisztes dolgokat (péksütiket is pl, meg mindenféle süteményt persze néha néha lehet enni), cukrot, zsírt. Egyél sok fehérjét, pl csirkemell, comb, szárny (bőr nélkül ezeket), hal, soványtúró, pulykamell, felvágottak stb. Napi 5ször egyél keveset, a reggelit sose hagyd ki az a legfontosabb, ehetsz reggelire tojást pl. Sok zöldség, gyümölcs, zabpehely, rizs, Napi 2-3liter víz minimum, zöldtea. Most több nem jut eszembe. Estefelé próbálj meg csak fehérjét enni. Minden nap mozogj, legalább félórát (futás, szobabicaj, ellipszistréner, taposó bármi, amin letudsz nyomni fél órát). Eleinte nem fog menni, de idővel emelni tudod az időt és jó lesz. Aerob edzést kell végezni, ettől fog égni a zsír, olvass utána neten hogy ez mit takar. És azt tanácsolom neked hogy mérd le magad mérőszalaggal, mert lehet izom is fog rádmenni ami ugyebár nehezebb a zsírnál, és nem biztos hogy kilókban is fog látszódni a fogyás.
2011. máj. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Válassz egy sportot és egy étrendet.

Követhető étrendek vannak pl.a diéta& fitneszben, de én pl. testkontrolloztam, szerintem nagyon emberbarát és nem nehéz betartani, csak gyakorlat kérdése.

Heti 3szor sportolj valamit, menj ki futni, biciklizz, de ha épp arra támad kedved, tornázz valamit otthon.

Lényeg, hogy élvezd amit csinálsz, tedd izgalmassá, próbálj ki olyan ételeket, mozgásformákat, amik mindig is érdekeltek. Kísérletezz és mindig arra gondolj, hogy ezt magadért teszed!

2011. máj. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,most 5 napja medrolt szedek ,még 5 napig kell attól tornázhatok?kenyér helyett vettem abonettet az jó?
2011. máj. 8. 18:34
 5/6 A kérdező kommentje:
vacsorára virslit ehetek?
2011. máj. 8. 18:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen és igen. Legjobb egyébként a pulykavirsli, abban kevesebb a zsír.
2011. máj. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!