Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos lesz? (kérdés túl...

Hatásos lesz? (kérdés túl rövid. Wáwááá)

Figyelt kérdés
Futópadon gyors sétával mentem egy órát (6km/h-val) nem kíméltem magam, tényleg beleadtam mindent és izzadtam is, mint egy ló. Így hatásos lesz? Későbbiekben kocogni is fogok.
2011. máj. 8. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

De jófej vagy:D

Persze, kocsi nélkül voltam 1 hónapig és általában kések (értsd mindig), így futva/gyors sétával kellett elérnem a hévem, mindezt kétszer egy nap. Már ennyi mozgás is hatásos volt, senki en becsülje le a power walking erejét:)

2011. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. máj. 8. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Természetesen igen, főleg hogy majd kocogni is fogsz. De ne feledd, a fogyás leginkább a diétán alapszik, a mozgás már csak rásegít. Egyél soksok fehérjét, fehérlisztes dolgokat kerüld, cukrot, zsírt. Sok zöldség gyümölcs, hal, csirke, pulyka stb. Tudom nem ez volt a kérdés, de gondoltam leírod, mert nekem is már többször írták a kérdésemre, hogy a legfontosabb a diéta.
2011. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, tudom! :) Az étkezésre már odafigyelek! :)
2011. máj. 8. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!