Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13/L 155cm 80kg na most mi...

13/L 155cm 80kg na most mi legyen?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már késő meg minden de nem kiosztást ,hanem tanácsot kérek! Köszi!
2011. máj. 8. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Az legyen, h segítséget kérsz a tesitanárodtól és kivizsgáltatod magad a gyerekorvosoddal
2011. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
szia írj privit, 13 vagyok én is, fogyókúrázok, adhatok tanácsokat!
2011. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez sok. Menj el a gyerekorvoshoz, ő segíthet kideríteni, hogy miért alakult ki az elhízás (hormonális probléma vagy szimpla túlevés és lustaság), és segíthet abban is, hogyan kell elkezdened mozogni. Ilyen jelentős túlsúllyal nem mindegy, mit hogyan kezdesz el, mert megterhelheted nagyon az ízületeid, a diétád is kérdéses, hiszen fejlődő szervezet vagy, nem vonhatsz meg mindent hirtelen.

Én megkérném anyukámat, hogy jöjjön el velem a gyerekorvoshoz, ha nem hajlandó, akkor mennék egyedül.

2011. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia! Amúgy nagyon kövérnek is látszol vagy csak nehéz vagy. Mert így mondhatjuk h kórosan el vagy hízva, de lehet h közben meg csak "kevés"(10-20kg) fölösleg van rajtad és inkább izmos, vastagcsontozatú vagy.
2011. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha vastag csontozatú, és izmos is, akkor is csak 4-5 kg plusz lenne rajta mint egy korabeli izomtalan könnyű csontozatún.
2011. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

(ja ha ólomból van a kérdező súlya akkor jó)

De amúgy legalább 30 kiló felesleg van rajtad, beszélj az iskolaorvossal, sürgősen életmódváltásra lesz szükséged, mert az egészségedet veszélyezteted!

26L

2011. máj. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
képet magadról tegyél
2011. máj. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért félsz a kiosztástól,ennyi idősen ez a szüleid hibája,nem a tiéd.

Családgondozó beszélgessen el velük sürgősen első lépésnek,mert komoly a gond.

A bőrödnek már annyi ha striás már,de lehetnék még komolyabb egészségügyi következményei.Plusz az állandó cikizés is kellemetlen lehet.

2011. máj. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!