Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mért nem fogyok, ha mindennap...

Mért nem fogyok, ha mindennap tornázok és alig eszek?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja mindennap sportolok, vagy futok 1órát, vagy aerobicozok másfelet. És napi 800-1000kalóriánál nem eszem többet. Semmi eredmény! (Azt hozzá kell tennem, hogy folyamatosan a számítógép előtt ülök, de ez ellen nem tudok mit tenni, mert ilyen a munkám.)
2011. máj. 9. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Én egy héten csak 2-3-szor kocogok 1,5 órát, több kalóriát eszem, mint te, mégis fogyok lassan, de biztosan.

2011. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Hány kiló vagy? Miket eszel? Tényleg ennyit mozogsz, ennyit eszel és nem fogysz?
2011. máj. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lassú az anyagcseréd, nem azért mert keveset eszel, hanem amúgy. egyél sok epret, az serkenti!
2011. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert koplalsz és biztos vagyok benne, hogy nem eszel több fehérjét 25 grammnál...
2011. máj. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem több, mint egy hónapig tartott, míg beindult a fogyás. Asszem az is probléma volt, hogy nem ettem elég gabonát, mert amikor elkezdtem reggelire teljes kiőrlésű dolgokat enni, onnantól sokkal gyorsabb lett az anyagcserém.

A mozgást pedig úgy kombinálom, hogy 40 perc aerob/kardio+60-80 perc Rubint Réka (napi 20 perc). Azóta rengeteg lement:) Ja, a bőröm érdekében pedig Rekongem paprikás masszázstejet kezdtem használni.

2011. máj. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem szabad minden nap edzeni, kell a pihenés az izmoknak.Sztm egyél egy picit többet.
2011. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az elkerülte a figyelmemet, hogy még csak egy hónapja edzel, bocsi!

Majd most fog beindulni a fogyás, nálam is így volt, az első 1-1,5 hónapban még semmi nem volt.

Ettől függetlenül többet kéne enned, szerintem is.

2011. máj. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!