Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatok a combomról?

Hogy fogyhatok a combomról?

Figyelt kérdés

Készült rólam egy kép,amin nagyon vastagnak találom:

[link]

Hogy fogyjak?


2011. máj. 9. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nincs helyi fogyás.


És amúgy sem vastag a combod szerintem

2011. máj. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

szerintem nem vastag!

de ha te úgy érzed akkor sportolj

2011. máj. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A nadrág nagyon előnytelen, azonnal kuka. Minden világos, koptatott farmer erősít. Csak is az veheti fel, akinak nagyon vékony combjai vannak, azoknak pont jó, mert optikailag lesz lábuk.
2011. máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
most őszintén ha neki kuka ez a nadrág akkor elég nagy gáz van, nagyon szép és vékony vagy :) szerintem ez a testtartás nem tett túl jót a lábadnak tőled valamivel vastagabb vagyok sportolok izmos a lábam de ha leülök nekem is vastagabb lesz, de engem csak is az érdekel hogy ha egy pici sortban vagy szoknyában sétálok ne lötyögjön a hájam hanem feszes legyen a combom és a fenekem, kezdj el futni mert ingyen van és a legjobb alakformáló:D
2011. máj. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi az már, hogy előnytelen a nadrág? Ilyet nagyon nem kellene mondani! Nem egy "nagydarab" lányról van szó! Egyáltalán nem vastag a combod. Ne akarj fogyókúrázni, de ha nem vagy elégedett, akkor sportolj vagy tornázz valamit!

De hidd el! Nem vastag a combod :)

2011. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Honnan veszitek, hogy lány?
2011. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem vastag a combod
2011. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lány vagyok :) És azt hiszem akkor futni kezdek :)
2011. máj. 9. 18:33
 9/11 anonim válasza:
Nem az a lényeg mekkora hanem. hogy izmos-e. Szerintem tornázz....interneten kershetsz hatékony gyakorlatokat..de mondok párat: feküdj le oldalra és emeld fel az egyik lábad csak úgy félig és ne tedd le csak egyszerűen vidd le (közben könyökölhetsz) ezt csináld meg mind2 oldalon 25x és 3x ismételj.A nyújtás is nagyon jó tehát csüccs le a földre és hajolgassál mint tesiórán...aztán hajlítsd be a lábas miközben terpeszben vagy maradj így fél percig aztán állj föl nyújtsd ki magad és vissza. Ezt 5x...ezek a leghatékonyabbak:) Nekem bejött ;D
2011. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ja és heti 3x legalább :) (még én vok)
2011. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!