Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. O. S! Unom már a csirkemell...

S. O. S! Unom már a csirkemellet, szinte a fejem tetején jön ki! Mi mást ehetnék helyette, vagy hogyan dobhatnám kicsit fel?

Figyelt kérdés

Pedig szerintem elég változatosan ettem. Mindig más körettel [különféle főtt zöldségek, sajt+ananász, sajt, gomba, krumplipüré].

De már nagyon ráuntam. Mostanában úgy vagyok vele, hogy ott van előttem, de inkább meg sem eszem, max a felét.

Ma inkább már halat ettem [pedig nem szeretem], mint csirkemellet.


Ötletek? Mit egyek helyette, vagy milyen kalóriaszegény recepteket próbálhatnék még ki?


2011. máj. 9. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Pulykamell, roston hal, sovány túró. Ha van rá keret, akkor rák, polip, tintahal stb. Nyúlhús is jó pl. Nézz egy tápanyagtáblázatot, és nézd meg benne, hogy mely húsokban magas a fehérje tartalom, miközben alacsony a zsír.

Ennyi.

2011. máj. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
egyél most egy ideig zöldségeket :)
2011. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Mit jelent a változatosan? Az ok, hogy sokféle körettel de mindig ugyanúgy elkészítve?


Csináld meg citromosan olasz fűszerekkel, gyrosnak serpenyőben sütve, grillezve, csirkepörköltnek kevés olívaolajjal stb...

2011. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kóstolj meg különleges ízkombinációkat, pl. én egyszer a csirkemellet fahéjba és gyömbérbe forgattam:)Mindkettő fűszer egészséges és serkenti az emésztést!
2011. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak csirkemellet eszünk, de apám kb mindig másmilyen ízűre csinálja...mindig más fűszert rak bele, legutóbb valami kész pácot rakott bele (vagy nem tudom mi volt, készen vette), igaz én szeretem is, de mindig más ízt csinál így megunni se tudom.
2011. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Így készítsd el a csirkemellet , így nem unod meg :P. Én 4 hónap alatt eddig még nem untam meg :D


20-25 dkg csirkemellet felkockázol. Pici olajon megpirítassz egy fél fej vöröshagymát, utána tedd bele a csirkemellet, és keverd össze. Tedd rá a fedőt pár percig, utána kavargasd meg. Azután ízesíts egy kis sóval, és fehér borssal.Azután tegyél bele 1-2 kanál mustárt, és keverd el.Tehetsz bele egy kis vizet is ha nem enged levet.Amikor már majdnem kész, és megfőlt a hús, akkor egy fél fej salátát vágj el kisebb darabokra, és tedd bele, és kavargasd , amikor össze esett a saláta , akkor kész is. :) Nagyon finom!! :D Én találtam ki ezt a receptet:P

2011. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos tippeket!! :) Mindenkinek ment a felpont. (Y)
2011. máj. 9. 23:07
 8/12 anonim ***** válasza:

salátás csirkét kipróbálom


Amúgy még úgy tudod, hogy ledarálod a cs.mellett és valamilyen zöldséggel megcsinálod rakott kajának

2011. máj. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltátok a receptet? :) Milyen lett?
2011. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én még nem próbáltam ki, szerintem holnap, de lehet, hogy a salátát kihagyom belőle, mert nem nagyon csípem. :D
2011. máj. 11. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!