Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos lesz ez így? Ha igen,...

Hatásos lesz ez így? Ha igen, akkor mennyi idő múlva fogom érezni hatását?

Figyelt kérdés

napi 1 órát otthoni, nehéz torna DVD-ről tornázok, mellette sokat futok,gyalogolok

nem eszek semmilyen szénhidrátot

nap közben gyümölcsöt eszek és joghurtot, néha fehér húst.

este 5-6 után már nem eszek

napi 4 liter folyadékot iszok

főként izmosítani szeretnék,nem fogyni! várom a kiegészítéseket, módosításokat tippeket. előre is nagyon szépen köszönöm.


2009. márc. 11. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát én is így csináltam kb fél éve csak én ettem szénhidrátot mert nembírom anélkül eléggé hatásos volt minden este tornáztam 50-60 percet . sokat izmosodtam és 5 kilót fogytam egy két hónap alatt.
2009. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ja és még annyi hogy ne mindig ugyanazokat a gyakorlatokat csináld mert hamar megszokod és utána már nem hatásos annyira.
2009. márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Izmosítás, tömegelés alatt mehet szénhidrát is, csak vigyázni kell az arányokkal. Főleg a magas, jó minőségű proteint bevitelre kell ügyelned. Ezzel a programmal inkább szálkásítani fogsz, definiáltabb leszel.
2009. márc. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges,hogy 4 nap alatt máris látszik,hogy feszesebb vagyok? Köszönöm szépen a válaszokat. Az utolsó válaszolóhoz lenne kérdésem: Milyen ételek tartalmaznak sok és jó minőségű proteint? És ebből mennyit ajánlott ennem? Vagy ehhez az edzéshez mit ajánlott nap közben enni?
2009. márc. 12. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!