Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1000-1500 kcal-nyi édességet...

1000-1500 kcal-nyi édességet le lehet mozogni 3 óra biciklizéssel?

Figyelt kérdés

Teljesen normálisan reggeliztem, aztán déltől 5ig sütöttem egy holnapi ünnepségre, és hát közben megettem ezt-azt. Nagyon fincsik voltak. ^^ 1000-1500 kcal körül számoltam, kb annyi lehetett. Azután bicajoztam 3 órát, kb a dupláját az átlagos napi adagomnak. Ennyivel lemozogtam?

Ezen kívül nem ebédeltem. Még tervezek enni 5 dkg túrót. Nem vagyok éhes, azért ilyen keveset, a túró se a kedvencem. :D

Nincs sok feleslegem, max 5 kiló.

Szóval nem lecseszést kérek, hogy hülyeség volt ennyit zabálni, csak azt szeretném tudni, hogy kijavítottam-e a mozgással a kajálásom?

Kösz. :)


2011. máj. 13. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én elég lassú tempóban 2-2,5 óra alatt biciklizek le 1000kcalt, szóval szerintem bőven lemozogtad. :)
2011. máj. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mármint az tudom, hogy 3 óra bicajozás kb 1200 kcal elégetését jelenti, tehát az édességet elvileg lemozogtam, de... ugye máskor nem így étkezem. Tehát csak azt mozogtam le, de amúgy szar az egész, vagy kb "ki is javítottam" a napot?
2011. máj. 13. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez már jó kérdés, de szerintem ennyi (ennyi mozgással)simán belefér.
2011. máj. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi vész. Ha nem tekertél volna pluszban akkor sem lenne baj. A következő napokban folytasd a diétad a bicajjal együtt és minden rendben lesz.
2011. máj. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hány km/h-val szoktál tekerni?
2011. máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!