Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fagyi mennyire "hizlaló"...

A fagyi mennyire "hizlaló" édesség? Ez egészséges fogyás ennyi idő alatt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Május 2.-án kezdtem "visszavenni" a kajából, akkor 56 kg voltam.

Ma álltam mérlegre és 52,9 kg voltam.

Ez nem konkrét diéta, hanem csak nem vacsorázom.

Azaz reggeliztem,és ebédeltem meg néha uzsira egy joghurt.

Szombatonként általában engedtem magamnak fagyit vagy valami kis csokit.

Ma viszont

Reggeli: 1 zsemle sajttal,sonkával.


és a carte doros fagyinak több mint a fele. ( az a dobozos)


2011. máj. 14. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább egyél mint a fagyi..A fagyi elég hizlaló mivel tele van cukorral,tejszínnel,melyik mivel.....

Egyél fagyit de mértékkel.

2011. máj. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

heti 3 gombóc fagyi jó.

Ezt a fél dobozt azért etted meg, mert nem reggeliztél rendesen. Két zsemle, eg y tojás és eg y zöldpaprika!!!!! két deci folyadék, uzsira eg y alma - akkor nem bírál volna fagyit. A fagyiban semmi nincs, elveszi a helyet az értékes tápanyagtól.

Ha nem eszel minden étkezésre zöldséget, akkor éhes leszel, s mindenfélét persze befalsz.

2011. máj. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha már fagyi akkor egyél diabetikusat vagy gyümölcsöset, citromosat..Az nem okoz akkora "kárt"
2011. máj. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha fagyi akkor tudod mit egyél?:)

Turmixolj össze mondjuk málnát,epret kiwit amit épp olcsóbban kapsz a zöldségesnél,vagy citromfagyi is akár és egy ki natúr joghurttal össze kell keverni és be a hűtőbe. Isteni íze van ugyonúgy mint a fagyinak, de feleannyira se sőt! nem hizlal mint a többi bolti fagyi mert nincs benne adalék. Neten nagyon sok házi készitésű fagyi van:)

vagy fagyassz le izesitett johurtot amibe beleszursz egy kanalat és jégkrém.régen a pötidanonnal (mamár új neve Danonino:D) csináltuk ezt. abban is kevesebb a cukor,és tökfinom!:)

2011. máj. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!