Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami jó diéta?

Valami jó diéta?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. 163cm és 60 kg..
2009. márc. 12. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Van! mozgás, sport, mozgás, sport..
2009. márc. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
több mint fél éve futok minden nap 3/4 órát...
2009. márc. 12. 12:42
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Nekem,ami használt az,hogy csak vizet iszom meg zöld teát. Enni meg reggelire eszem egy kis 1-2 szelet abonettet gépsonkával meg paradicsommal. Ebédre sali,nagyon minimális Update-os öntettel meg egy csepp oliva olajon elkészített tenyérnyi csirkemellel. Vacsira meg egy alma. És heti 3-szor kondiba fél óra taposás,fél óra gyorsgyaloglás, plusz 5 perc evezőpad,meg 5*15 külső-belső comb. Így fogytam 3 nap alatt 3 kg-ot,de szerintem ez még csak a víz,azért ment ilyen gyorsan. Barátnőmnek is ugyan így ment le 4 nap alatt 4 kg.
2009. márc. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Az elözönek üzenem,hogy így fog szépen a gyomrod és a idegrendszered kikészülni.Pláne ha sok zöld teát iszol.



Egyél napi 4x 5x keveset.Heti 3x kocogás,napi 20perc torna.Hidd el hatásos lesz.Ami nagyon fontos minimális cukor bevitel,sok folyadék.Lehetöleg víz legyen.Esetleg tea cukor nélkül.Kerüld a kenyeret,te´sztaféléket.Sok alma,saláta.A szervezetednek minden fontos e´s szükséges a´sványi agyagot adjál meg különben könnyen elfáradsz,ideges leszel,hoszab idö után hormonális problémak és hajhullás kialakulása fent áll.

2009. márc. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jó kis szalonna kolbásszal meg kenyérrel!:D Egyél sokat, hogy hosszú és szép életed legyen!:)
2011. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!