Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megoldaná a problémát egy...

Megoldaná a problémát egy méregtelenítés?

Figyelt kérdés

A lábam és a fenekem narancsbőrös kicsit,és nem feszes.Szeretnék fogyni,tornázok,nem eszek este, és odafigyelek,hogy mit eszek, ha eszek!

59 Kg vagyok,nem drasztikus fogyókúráról van szó.

Rásegítene a narancsbőr eltüntetésére a méregtelenítés?

18 éves vagyok.


2010. márc. 7. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A cellulitisz (narancsbőr) csupán normális zsírszövet, azonban idővel a bőrt az izmokkal összekötő rostok rövidebbek és vastagabbak lesznek, és ezáltal a bőr narancshéjszerűen meggyűrődik.

1.szerezz be egy mosdó kesztyűt ,egyik oldala érdes bőrradírszerű másik oldala sima,zuhanyozásközben használd jó erősen masszirozd,kör-körös mozdulatokkal,a zuhany végét hideg-meleg vizzel fejezd be

2.masszázs kézzel->elösször is melegitsd be a masszirozni kívánt bör felületet majd ujj begyeidet erősen bőrödre nyomva szíved írányában folytasd a masszázst,használj olajat,test ápólot:)

3.napi víz mennyiség megivása,szauna,rendszeres mozgás,kevesebb olyan étel ami tartosító szert tartalmaz:)

2010. márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én cellulitmasszőr vagyok, és kicsit helyesbíteném az előzőt, mert a narancsbőr a cellulit. A cellulitisz egészen más (minden -itisz gyulladást jelent). A kilóid meg nem sokat mondanak magasság nélkül.


A narancsbőr elleni kúra több részből áll, és ezek együttesen fejtik ki a hatásukat:

- mozgás, mozgás...

- sok-sok folyadék fogyasztása (minimum 2-3 liter naponta)

- étrendi változtatás, savasító dolgok elhagyása

- a dohányzás elhagyása

- cellulitmasszázs (na itt jövök én :-))


A méregtelenítés mindenképpen hasznos lehet, a cellulitmasszázsnak is van méregtelenítő hatása. Figyelj rá oda, hogy minden méregtelenítéshez emelt szintű folyadékbevitel jár, különben rosszabb, mint ha nem is csinálnád!


Bizonyos szinten valóban masszírozhatod saját magadnak is, ugyan távolról sem olyan hatékony, mint a szakszerű cellulitmasszázs, de kétségtelenül olcsóbb.


Hogy látszik a narancsbőr? Fekve is látod? Vagy csak állva? Vagy csak akkor, ha összefogod a bőrt a kezeddel?


Rá is kereshetsz baloldalt, ékezettel meg anélkül is, mindent leírtak már.

2010. márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

163cm vagyok.

A fenekemen,combom hátulján és térdemen állva is látható, a többi helyen csak ha összefogom a bőrt.

2010. márc. 14. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor diétázz!
2010. márc. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az "állva is látszik" már 2. fokozatot jelent, onnan valószínűbb, hogy az első fokozatra lehet visszamenni, de ahol még csak összefogva látszik, azt jó esélyed van teljesen eltüntetni.
2010. márc. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem másfél hónap alatt elmúlt a narancsböröm,a fenekemröl és a combomról,elkezdtem edzeni,heti 3 szor,konditeremben,ennyi,.elötte vagy 10 évig volt,én is hasznaltam minden krémnet,masszörnél is voltam,de nem segitett,.

2010. márc. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sem krém, sem masszőr nem segíthet, ha nem iszol és nem mozogsz eleget.
2010. márc. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!