Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyiműsorban láttam olyan...

Fogyiműsorban láttam olyan tányért, amire rá voltak rajzolva az adagok, hogy miből mennyit lehet enni. Hol lehet ilyen tányért venni?

Figyelt kérdés
Vagy mekkorák az adagok? Arra emlékszem, hogy a húshoz egy tenyér volt rajzolva. És volt még szénhidrát és zöldség, és talán még valami.
2011. máj. 16. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:

miféle dedósság már ez? Jézusmária :D

Vegyél egy konyhai mérleget és úgy mérd le az adagokat vagy hozzávalókat. Így a kalóriaértéket is könnyen meg lehet állapítani.

Meg attól hogy egy húst beleteszel egy tányéron lévő tenyérbe attól még lehet duplán hízlaló ha úgy van elkészítve.

2011. máj. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És kapsz egy egész szettet, vagy tök mindegy mekkora vagy, mennyi fölösleg van rajtad stb., ugyan annyit kell enned mindenből?
2011. máj. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

:D ez nekem is tetszik, kutatok utána neten, hátha árulják valahol :D

2011. máj. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Soha életemben nem láttam még ekkora agyament marhaságot! Most komolyan,van aki ezért pénzt ad? :D

"kék csík az édességes" azon a kék csíkon elfér egy élére állított egész tábla csoki XD Jó fogyókúrát kéremszépen :)

Abból a szempontból is hülyeség ha csak 5kg felesleged van és teleteszed a tnyért akkor még hízhatsz is.De ha egy 150kg ember csinálja ezt akkor meg "belepusztul"

2011. máj. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jaj a lifenetworkon van az a műsor, nagyon imádom!!!!Szerintem hasznos, mert az embereknek egy korlátot ad a tányér, sokkal könnyebben tudják követni mennyit ehetnek, és nagyon szépen lejönnek a kilók. Jó kis műsor, és csomó hasznos dolgot mondanak benne a szakértők, amelyeket én meg is fogadok, így jól haladok a diétámmal.


Kb te is meg tudod csinálni, mert a hús nagysága akkora mint az öklöd kerülete, a zöldésg dupla mennyiség kb. A zsiradékok kis helyet foglalnak el.

2011. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja délután 6 kor is van egy érdekes műsor, a Dr zsírvágó, ott extrém túlsúllyal rendelkező emberek vannak, akik gyomor bypass műtéten mennek át.
2011. máj. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Azt hiszem, egy műsort nézünk:)Én is szoktam nézni mind a kettőt. Bár nincs extrém súlyfeleslegem, de gyakran esek abba a hibába, hogy nagyon megpakolom a tányérom, még akkor is ha nem vagyok olyan éhes, és ez a tányér egy jó ötlet lenne ez ellen:) Majd jól megfigyelem, miből mekkorát rajzoltak, mert ha nem muszáj, nem költenék rá én sem.
2011. máj. 16. 13:02
 8/9 Bugtard ***** válasza:
é is nézem a Fogyassz le!-t de ez a tányér csak olyanoknak jó akik nagyon sokat ettek eddig, segít lecsökkenteni, de aki nem normális akar letti csak fittebb, vékonyabb annak semmi értelme szerintem, amúgy én is úgy gondolom mint a táblacsokis hozzászóló xD
2011. máj. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez is kb olyan értelmes, mint a hűtős röfögős malac....
2011. máj. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!