Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha bolimiás vagyok, az okozhat...

Ha bolimiás vagyok, az okozhatja azt hogy késik a menzeszem?

Figyelt kérdés
Az elmult idoben sokat fogytam , nem vagyok anorexiás szerintem, de bolimias vagyok vagy is amit megeszek rogfton kihanyom. ES 2 hete késik lehet ez miatt ?
2011. máj. 17. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:

igen

és meddővé is válhatsz, ha sokáig folytatod

ja vagy sose akarsz gyereket, családot?

2011. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bulémia és menj orvoshoz
2011. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja és nem csak meddővé válhatsz, hanem a fogaid szétrohadnak, a nyelőcsöveddel és a gyomorszájaddal együtt, valószínűleg a szád olyan büdös már most is, hogy a beszélgetőpartnereid húzódnak el tőled
2011. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszi ... mien orvoshoz kell vele menni ?
2011. máj. 17. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:
kezd a háziorvosnál, aztán pszichológus és nőgyógyász, de a háziorvos tovább fog irányítani oda, ahová szükségesnek látja...jobbulást
2011. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindet :)
2011. máj. 17. 19:10
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs mit, de tényleg doki, mielőtt nagyobb lesz a baj vagy esetleg visszafordíthatatlan a károsodás...majd írd meg, mit mondott az orvosod :)
2011. máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!