Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csinaljak?...

Szerintetek mit csinaljak? (fogyas)

Figyelt kérdés
14 eves fiu vagyok ... Sokat sportolok(bar nem rendszeresen) es elegge "izmos" vagyok.Tulsuly,háj csak a hasamon van es azt szeretnem ledolgozni.Regebben sok felulest csinaltam,lett hasizmom de a háj megmaradt(errol olvastam, hogy nem megy le).Mivel tudom, hogy fejlodo szervezetetol nem szabad megvonni a taplalekot, a kerdesem az lenne, hogy akkor mit tegyek ? Nem fogyokurazhatok, de az edzestol nem megy loe a háj!Elore is koszi a valaszt!!
2011. máj. 18. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
kerüld a fehérlisztes dolgokat, kenyeret, sütiket, édességeket, cukros üdítőket, zsíros kajákat, csokikat stbstb. Napi 5ször egyél kis adagokat. És ha tudsz mozogj napi minimum fél órát, végezz aerob edzést, bicikli, futás akármi ami aerob mozgás.
2011. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
KOSZI!!Hat az aerob mozgas az hetkoznap napi 15 percben van meg hetvegen napi 5 oraban :)) es az altalad leirtakat meg mind fogyasztom , de megprobalom betartani.. meg1x koszi a valaszt.. Meg valaki velemeny ?
2011. máj. 18. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nalátod ez a baj, hogy eszel ilyeneket.. Ha ezeket kerülöd akkor lefog menni az a felesleg. Persze nagynéha megehetsz egy csokit, mondjuk heti max 1szer. Első voltam.
2011. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oke . megprobalom:D megvalaki tanacs ?
2011. máj. 18. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

Velem mert én is ilyen bajjal küzködök

2011. máj. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!