Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennek ellenére miért nem fogyok?

Ennek ellenére miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

165 cm vagyok és 62-63 kg. 3-4 hete kezdtem minden nap legalább 1 órát szobabiciklizni 8 fokozatból 4-esen. Minimum 400 kalóriát el szoktam égetni, de inkább 500. Evésnél 1200-1500 kalóriánál többet nem szoktam enni. Most kezdjek ennél is kevesebbet enni, hogy fogyjak?

Amúgy szerintetek milyen alakom van? Nagyon rossz? Strandra mehetnék már így?

[link]

[link]


2011. máj. 19. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Írd le miket szoktál enni, mert az nem mindegy ám. 1hónap alatt ne várj csodát azért, szerintem szép alakod van, nincs rajtad túl sok felesleg, ezért nehezebb is lesz megszabadulni tőle.
2011. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ilyen formás fenekem lenne, dehogy fogyóznék... egyébként a magasságodhoz ez a súly jó, sportolj és ennyit egyél mint most. pont jó vagy.
2011. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Jé,, te vagy az??!!
2011. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kis sport kell, semmi több. Egy dögös fürdőruhával nyugodtan mehetsz a bícsre!
2011. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az étel összetétele azért nem mindegy.

Úgy állítsd össze,hogy 50%fehérje-50%szénhidrát.

Ha ezt betartod és ilyen keményen bringázol,2-3 hónap alatt jelentős lesz a változás.

Egyébként nem vagy rossz,de azért van rajtad ledolgozni való.

2011. máj. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Úgy állítsd össze,hogy 50%fehérje-50%szénhidrát."

Zsírokról meg még életedben nem hallottál.

2011. máj. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szobabicikli?? normális vagy, ez semmit nem használ.

Menj fel a www.tatarekrezso.hu oldalra és ott tornázzál. Garantáltan ki fogsz dögleni és fogyni fogsz, ha normálisan eszel.

Napi 180 g szénhidrátnál ne legyen több, sok zöldség, fehérje legyen helyette,hogy legyen energiád.

2011. máj. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!