Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok többet ezek...

Miért nem fogyok többet ezek ellenére?

Figyelt kérdés
2 hónapja kezdtem, főleg Norbi alapján. Sokkal könnyebeket eszem, többet is mozgok: heti 2-3-4-szer 5-6 km-t gyalogolok, amikor lehet, gyalog megyek. Az övemen már 6 (!) új lukat fúrtam, mindenki megjegyzim, mennyit fogytam, de a mérleg csak 3-4 kiló fogyást mutat, ma pl. csak hármat. Megőrülök ettől!
2010. júl. 7. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom :S de sajnos én is hasonló cipőben járok...azt mondják, hogy a fogyást nem kg-ba kell mérni hanem cm-ben lehet, hogy ránk ez a jellemzőbb :D Viszon én már annyira megelégeltem, hogy a mérleg mindig ugyanannyit mutat, hogy vettem fogyasztó zöld teát, 4 napja iszom (és akárkinek akármi a véleményre róla) igenis HATÁSOS!!! Ha hiszed ha nem ma reggelre már LÁTHATÓAN laposabb a hasam. Először észre se vettem, csak mikor mentem tusolni. Kiakadtam saját magamon. Mondom, "EZ AZ ÉN HASAM? :O:O " kg-ba sajnos nem tudom mennyit fogyhattam (nyilván nem sokat, így 4 nap alatt) mert nincs itthon mérlegem, de csak ajánlani tudom neked is :)
2010. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, mondjuk én intenzíven edzek is mellette napi 2 órát lehet azért x'dd (de azt nem csak 4 napja hanem kb fél éve:D )
2010. júl. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nos tényleg igaz, hogy nem a mérleget kell nézni, hanem a tükröt. Ha látszik, hogy fogytál, és mások is észreveszik, akkor miért nem mindegy, hogy hány kiló vagy? Egyébként nyilván azért nem látszik kilóban az eredmény, mert jó a fogyókúrád. Vagyis nem izomból és vízből, hanem zsírból fogysz, helyette pedig izmot építesz. Az izom pedig, mint tudjuk, nehezebb a zsírnál.
2010. júl. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:-) Éljen!
2010. júl. 7. 11:39
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért nem mindegy, mert sok. 87-88, bár 10-est letagadhatnék.
2010. júl. 7. 11:40
 6/6 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

Szerinted érdekli valakit, hogy mekkora a súlyod?

A hasadat látják, melledet, stb. az alakodat. És az a lényeg.

2010. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!