Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok ezek ellenére...

Miért nem fogyok ezek ellenére sem?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nagyon nem bírok koplalni, mivel körülöttem a család minden tagja nagyban "zabál", engem is akaratlanul is belevonnak valamennyire.

Az orvosiLexikon.hu honlapon kiszámoltam, hogy napi 2926 kcal bevitele szükséges a testsúlyom csökkentéséhez. Ez elég soknak tűnik, könnyen lemondok monjuk ennek a feléről is. Tehát kb. már másfél hónapja naponta (minden kajaféléből arányosan) átlag 1200-1500 kcal-t viszek be, és emellett közepes mértékben mozgok. Mégis, a testsúlyom rendszeresen 83-85 között ingadozik. Mitől lehet ez? Mit nem teszek jól? (191cm, F, 18év)


2011. febr. 22. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

SZERINTEM EGYÁLTALÁN NEM KELL FOGYÓZNOD!

MÁSRÉSZT LEHET, HOGY TE KJ-T SZÁMOLSZ KCAL HELYETT MERT A KCAL SOKKAL KEVESEBB.

2011. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

fogyni????????? ilyen adatokkal????


menj edzeni és hízz még pár kg izmot

2011. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem, én mindig kcal-t számolok, nem vagyok ennyire gyp-s... Igen,edzeni valóban jó ötlet, sajnos kevés a pénzem és az időm is - mindössze ez gördít akadályt a dolog elé.
2011. febr. 22. 21:45
 4/6 anonim ***** válasza:

2900 kalória egyáltalán nem sok egy fiatal, magas fiúnak! Az 1500 kalória pedig még egy nőnek is kevés, csak sokan ezt figyelmen kívül hagyják és vagy nem tudnak fogyni vagy diéta után visszajön a leadott súly 2szerese.


Amúgy tényleg nem kéne az étkezésre annyira figyelned, a férfiak ráadásul sokkal könnyebben tudnak fogyni mint a nők.


Én a helyedben nem számolgatnám a kalóriákat, inkább arra figyelnék, hogy mit mikor eszek. A szénhidrátokat (kenyér, gabonák, gyümölcsök) délelőttre tartogasd, ilyenkor nyugodtan ehetsz sokat. Ebédre próbálj lehetőleg húst enni salátával vagy zöldségekkel, egy kis köret (krumpli, rizs is mehet hozzá). Délután és este pedig fehérjét fogyassz. Ilyenek a húsok, tej, tejtermékek (a cukros joghurtokat lehetőleg hanyagold), tojás, még a zöldségek is beleférnek.

A cukros ételeket szerintem hagy el egy időre, az viszont, ha kicsit zsírosabb egy étel, még belefér.

A lényeg, hogy kb. 3 óránként egyél és akkor pörögni fog az anyagcseréd. Fogyassz sok vizet is.


Ja és az edzés nem ártana ha beleférne. Nem muszáj terembe menni. Ha mindennap vagy akár minden másnap elmész 30 percet futni vagy tempósan gyalogolsz, sokkal eredményesebb lesz a fogyókúra.

2011. febr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gyúrjál
2011. febr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Krisz85 ***** válasza:
Össze kéne hozni kedves kérdező, hogy miből áll össze az a kalória amit beviszel?! másrészt ekkora magasságra tényleg nem vagy túlsúlyos, ha zsírt szeretnél veszíteni akkor tapasztalatból mondom hogy az utolsó 10 kg tól a legnehezebb megszabadulni
2011. febr. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!