Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék vele, rosszul...

Mit csinálhatnék vele, rosszul érzem magam miatta?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, nem járok haza sűrűn, viszont otthonról gyakran küldenek kaját, ami nagyon rendes tőlük és nagyon örülök neki. De... édesanyám csupa jószándékból mindig több kaját küld fel, meg egy csomó hízlaló dolgot, mikor DIREKT megkérem, hogy ne tegye, mert NEM fogom megenni. Úgyhogy rászoktam, hogy kidobálom... amitől meg borzasztó lelkiismeret furdalásom van, mert egyrészt máshol éheznek, én meg bontatlan kajákat dobok ki, másrészt ők tartanak el, én meg ezt csinálom...:( de nem fogok megenni tábla csokikat, meg fél kiló kekszeket, főleg, hogy ha haza járok, megkapom, hogy nem híztam-e... Mit tehetnék?!
2011. máj. 22. 21:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs ennyi eszük hogy ne küldjenek, akkor add oda másnak! Kaját azért ne dobjunk ki! Add oda egy hajléktalannak!
2011. máj. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
Add oda egy csövinek.
2011. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Add oda haveroknak, szomszédnak, csövesnek, jószágnak. Vagy mondd meg otthon, hogy már a múltkor is ki kellett dobnod, hátha megértik.
2011. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg add oda másnak, ha nem szoknak le erről. Koliban laksz? Ott biztos találnál olyat, akinek kell. De akár egy hajléktalannak is odaadhatod.
2011. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Albérletben lakom, szal a koli így nem játszik. A csövesek nem néznének 'hülyének'?XD én igazából kicsit félek is tőlük...XD
2011. máj. 22. 22:17
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

a koliban biztos kell vkinek, szerintem is! :)))


sőt, ha hűtős a kaja, akkor rakd a közös hűtőbe... aztán egy idő után vmi éhes barom úgyis föl fogja falni,még mondanod sem kell... :))) vagy rakj rá címkét,h ha kell vkinek,megeheti! :)

2011. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

ja, előző vagyok.


akkor add oda csoporttársaidnak, ha pedig csoki,akkor azt meg simán tedd el és ha alkalom adódik,elajándékozod,pl. leckemásolásért cserébe...

2011. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
14%
menj pszichológushoz te idióta liba, a kekszet meg a csokoládét nem egyszerre kell megenni, semmi bajod nem lenne tőle, ha néha egy-két kockát megennél... aki meg kaját kidob, az érezze is magát nagyon rosszul
2011. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
hazaviszed, mikor legközelebb mész, az összeset. leteszed az asztalra és ott hagyod. az anyáknak egy idő kell, mire felfogják, hogy nem, ez a bolond gyerek úgyse fogja megenni. aztán ránk hagyják. :)
2011. máj. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
De ha albérletben laksz, akkor ott biztos van fagyasztó is, akár le is fagyaszthatnád ínségesebb időkre :). Pl, ha megy hozzád valaki, akár meg is tudod kínálni.
2011. máj. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!