Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mai napom így alakult. :S...

A mai napom így alakult. :S Vki megmondaná?

Figyelt kérdés

1, Ettől az 1 naptól nem lehet hízni, igaz?

2, Kb.mennyi kcal lehetett?

3, Veletek is megesik ez néhanapján?


Nagyon megkívántam ma ezeket és bizony meg is ettem:S:

1 mákos rétes

1 almás krémes

2 csokis keksz

2 sajtos-sós aprósüti

kb 10-15 hókifli (lekvárral,dióval töltve)

1 túrós kocka péksütemény


2011. okt. 15. 17:03
 1/10 anonim válasza:
65%
Ha nem mindennap történik akkor nem lehet túl nagy baj!Esetleg próbálj meg holnap böjtölni!Mondjuk csak friss zöldségek és gyümölcsök!És ne egyél este 6 után!Én úgy fogyózok,hogy mindenből eszek,nincs semmi tiltólistán,csak sokkal kevesebbet!Ha lassabban is érem el a célom,az eredmény sokkal tartósabb!
2011. okt. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem mindennapos, ez most csak egy "egyszeri kilengés". Remélem tényleg nem lehet gond belőle.
2011. okt. 15. 17:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi nyugi! Én múlthéten több mint 10ezer kcalt nyomtam be egy nap(vajkaramella,szalonnás sajtos lángos,kókuszrudak,5db péksütemény,fánkok,rántott sertésszelet,mákos süti pár cukrász süti stb stb) Direkt "készültem" arra a napra hogy akkor mindent megeszek amit megkívánok,nem számít a mennyiség minőség és kalória. Eltelet egy hét azóta,nem híztam semmit,sőt.
2011. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A holnapi gyümölcs-zöldség napnak tényleg lenne értelme?

Érzem,hogy a hasam már mindjárt kipukkad, nem kellett volna ezt.Bízok benne,hogy holnap már nem fog így kidomborulni a pocak:)

2011. okt. 15. 17:24
 5/10 A kérdező kommentje:
Tényleg?:) Kicsit megnyugtattál ezzel.:) Mondjuk már egyébként is súlytartón vagyok, ha fel is szökik majd 1-2 kiló,akkor pár hétig megint jobban visszafogom majd magam.
2011. okt. 15. 17:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sőt,tegnap is besütiztem,kb 10db cukrász sütit ettem meg. Ma még volt egy kis maradék. De holnaptól ismét jöhet a párolt zöldséges csirkemell,túróval :)

Fél éve diétázok,már én is csak súlyt tartok mert sikerült elérni a kívánt eredményt. Viszont a fogyim alatt nem voltak ilyen kilengések,akkor szigorú voltam. De amíg marad ennyi a súlyom addig kényeztetem magam kicsit hétvégenként. Hétköznap meg jöhet a diétás menü és napi 60perc futás:)

2011. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is valahogy így voltam vele.:) Amíg nem értem el a kitűzött testsúlyt,nem voltak ilyen kilengések.De most kicsit engedtem magamnak, azzal nyugtatva magamat, hogy 1 nap alatt nem hízhatok vissza, pláne,ha nem folytatom ezt az evészetet, és visszatérek én is a diétásabb,súlytartós étrendre.Csak egy ilyen nap után mindig van bennem egy kis rossz érzés.:)
2011. okt. 15. 17:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Elsőnek nekem is volt rossz érzésem utánna. De mostmár bűntudat nélkül eszem végig azt az egy napot mert tudom ha hétköznap tartom a diétás étrendet és sportolok semmi gond nem lesz.
2011. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Végülis ennyit igazán megérdemelhetünk:) Remélem nekem sem fog "bezavarni" a súlytartásba.De holnap sok folyadék és zöldség-gyümölcs evészet lesz.Bajt ezzel nem csinálhatok 1 nap alatt, de legalább a lelkiismeretem megnyugszik.:)
2011. okt. 15. 17:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha valakinek nem kell fogynia és imád finom falatokat enni,az miért ne tegye? Csak meg kell találni az egyensúlyt hogy ne legyen belőle súlygyarapodás. Rövid az élet és ki tudja mikor ér véget szóval...élvezni kell az ízeket. :D
2011. okt. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!