Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vegyek fehérjeturmixot, vagy ne?

Vegyek fehérjeturmixot, vagy ne?

Figyelt kérdés

A fehérjeturmix tömegnövelő? Ugyebár zsírból szeretnék fogyni, de sokszor olvasom, hogy ezek a cuccok tömegnövelésre jók.. Én pedig most nem nagyon szeretnék izmosodni, hanem fogyni..


105 kg vagyok. Amúgy biciklizés után innám.


2011. máj. 24. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A fehérjeturmix étkezést helyettesít, olyan, mintha megennél egy szelet csirkemellet, persze nem mindegy, hány gramm porból készül a turmix. A testépítők azért isznak turmixot, mert az izomépítéshez szükséges fehérjét könnyebb por alakban, ital formájában bevinni, mint mondjuk megzabálni napi egy-két kiló csirkemell filét. Nyugodtan vehetsz turmixot és helyettesíthetsz vele egy étkezést vagy kettőt, főleg edzés után. Ne aggódj, akarata ellenére még senki nem izmosodott meg (mondjuk a fogyással is így van...)
2011. máj. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
semmi étrelme sincs.nem attól leszel izmos, hanem a mozgástól, edzésektől és a pihenésektől (heti háromszori edzés a normális, elosztva, tehát hétfő-szerda-péntek)
2011. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első: köszi a választ, még gondolkozok rajta :)


Második: te akkora nagy butaságokat mondasz! A mozgástól már hogy lenne valaki izmos, ha közben nem eszik fehérjét? Te annyira buta vagy, légyszíves menj már át más témakörbe és ne terjeszd az idiótaságaidat!

2011. máj. 24. 18:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is szoktam inni, kb 3 hetente egyszer, pedig nem vagyok testépítő, sem kövér,de ennyivel jót teszek magamnak, ha nem eszek elég húst.

A férjem ajánlotta, amikor 2x műtöttek mandulával és a 3 . hét végén már alig bírtam mozogni az éhségtől, mert annyira fájt a seb,hogy nem bírtam enni semmit.

Párom azt mondta igyam meg, hátha hat, és 2 nap alatt helyrepofozott.

Ha kimerültnek érzem magam és fáradtan, akkor iszok egyet reggel, de mondom elég 3 hetente. Sportolok is mellette.

2011. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem értek én sem egyet azzal, hogy semmi értelme sincs.

Én is fogok venni. Diétázom, és tudom, hogy nem viszek be elég fehérjét, + nem akarom fölösleges szénhidrátokkal telíteni magam.

2011. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező te írsz mérhetetlen butaságokat...

2. válaszoló szerintem úgy értette, hogy a turmixnak nincs értelme, nem a fehérjének.

Amúgy izmosodni és nőni sem a fehérjétől fogsz, hanem a szénhidráttól, de hogy egy turmix se nem cucc se nem nősz tőle egy dekát sem. Tömegelni sem lehet vele, azt étrenddel lehet, ahhoz meg, hogy nem akarsz izmosodni csak gratulálni tudok.

Étkezés kiváltására sem alkalmas, egy komplett étkezésnek tartalmaznia kell szénhidrátot fehérjét és zsírt.

Csak edzés után jobb a szilárd kajánál, de nem biciklizés után feltétlen, hanem kemény súlyzós edzés után.

Ennyi hozzáértéssel neked a legutolsó dolog ami kell a fehérje turmix, mert amíg az alapok nincsenek rendben, nem ér semmit, nálad meg kb amúgy se.

2011. máj. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!